Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondta egy lány, hogy szeret, két hónapja, szerintetek túl késő már?

Figyelt kérdés
16F
2011. márc. 2. 00:13
 1/6 Moszuke ***** válasza:
53%

fura a kérdés..

2hónapja bejöttél 1csajnak és most jöttél rá hogy kikéne használni a lukat?

nos.. szerintem nem késő. a lányok naívak.. 2hónapot simán kibír a plátói szerelem.


magyarul: nem késő

2011. márc. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nincs azóta sem a lánynak barátja, akkor nem késő. De most jöttél rá hogy te is szereted, vagy csak nem sikerült egy másikat felcsípned és akkor jó lesz ő is? Ló nincs jó a szamár is?
2011. márc. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Természetesen nem..


Csak féltem a csalódástól, és azt hittem, hogy szívat. :O


Aztán kiderült, hogy tényleg tetszettem neki..


16F

2011. márc. 2. 00:45
 4/6 Ywerd ***** válasza:
Szerintem meg késő papám,kiadta neked az érzelmeid te meg lekoptattad hogy szivat.Meggyűlölt szerintem.
2011. márc. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha a csajnak nincs barátja, az jelent vmit.. de hiányos az egész történet.. most mivan?? miért féltél? és mondtad h bocs, de nem akarok veled összejönni vagy mi?
2011. márc. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Talán vezesd be lazán, hogy "anno tényleg komolyan gondoltad? Én nem is hittem, pedig Te is tetszettél ám, stb."

Aztán ha pozitív a kapcsolatotok, akkor hívd el randizni vagy programra vagy beszélgessetek és kerülj közelebb hozzá.

2011. márc. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!