Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jó ötlet ez az egész?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet ez az egész?

Figyelt kérdés
Nem durván, de kicsit megbánottam azt a lányt akit szeretek ... nem járunk, de van vmi köztünk és hát nem hittem neki és ez rosszul esett neki és most haragszik... na és arra gondoltam, hogy holnap egy szál rózsát veszek atszurom egy tűvel amire rátszek egy papirt hogy ne haragudj! Szerintetek hülyeség?
2011. márc. 1. 23:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
add át személyesen!
2011. márc. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, ha annyira ** voltál, hogy megbántottad, akkor legyen annyi vér a pucádban, hogy odaállsz (térdelsz?) elé, és egy szál rózsával bocsánatot kérsz.

Ez szerintem sokkal hatásosabb, mint egy cetli, arról nem is beszélve, hogy így láthatod, hogyan reagál rá.

2011. márc. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!