Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jó ötlet ez az egész?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet ez az egész?

Figyelt kérdés
Nem durván, de kicsit megbánottam azt a lányt akit szeretek ... nem járunk, de van vmi köztünk és hát nem hittem neki és ez rosszul esett neki és most haragszik... na és arra gondoltam, hogy holnap egy szál rózsát veszek atszurom egy tűvel amire rátszek egy papirt hogy ne haragudj! Szerintetek hülyeség?
2011. márc. 1. 23:58
1 2
 1/12 Moszuke ***** válasza:

ha még mindig nem hiszel neki akkor ne tedd meg szerintem.

amúgy maga az ötlet jó:)

2011. márc. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
jó ötlet
2011. márc. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
király ötlet
2011. márc. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
a rózsa az nem hülyeség szerintem,de az a papír cetlike,elég illúziórombolónak tűnik,szerintem azt mellőzd,és inkább szavakkal mond el neki..(de ahogy érzed)
2011. márc. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
jól teszed
2011. márc. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség, szerintem aranyos. Ha nem olyan nagyon durva dologgal bántottad meg (pl. megcsalád) akkor biztosan örülni fog neki és megbocsát:)
2011. márc. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2011. márc. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

az elsőnek irom :D már hiszek neki... azért is kérek bocsánatot ha nem hinnék nem tenném :D

és köszi mindenkinek a válaszokat

2011. márc. 2. 00:07
 9/12 A kérdező kommentje:
ja nem irtam le hogy csak letszem az ajtaja elé :D mert.. nem akarom hogy ott legyek azt akarom hogy meglátja a rózsát beviszi és magába nyugodtan végig gondolja az egészet és megbocsájt:D (Ha megbocsájt:D)
2011. márc. 2. 00:13
 10/12 anonim ***** válasza:
jó ötlet, de mi lenne hogyha egy levelet raknál a rózsa mellé egy kis kristályosított lépfenével?:D
2011. márc. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!