Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is van így mint én? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van így mint én? Vagy ezzel csak én vagyok így egyedül?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, és a tanulás minden időmet elveszi mert Egyetemre készülök, és emiatt a lányokra nem sok időm van, már régóta nincs barátnőm....


Szerintetek bennem van a hiba?? A tanulás tényleg ennyi időt elvesz vagy csak én nem tudok gazdálkodni az idővel??


2011. márc. 1. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy benned van a hiba. Van olyan, akinek nehezebben megy a tanulás, több időbe kerül. Én ismerek olyan srácot, aki hihetetlenül jó tanuló, mindenből ötösre érettségizett (közte emelt matek:)), egy felső, és egy középfokú nyelvvizsga, stb... És mindemellett minden héten bulizik, és halomra szedi össze a csajokat:D

Viszont ismerek olyat is, aki szintén jó tanuló, de neki ez sok energiába kerül. Ki ilyen, ki olyan. Nincs veled baj. Majd szerintem eljön az az idő is, amikor jut idő a csajozásra is:)

2011. márc. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, függ attól is, hogy mennyi időt és energiát követel meg a tanulás, függ a hozzáállásodtól is, hogy mi szeretnél lenni, és legfőképpen attól, hogy hova mész továbbtanulni, mert ha pl. Debrecenbe orvosira, akkor egész éjjel tanulni fogsz, ha meg a nyiregyi főiskolára, akkor meg egész éjjel bulizni :)
2011. márc. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23/L vagyok! Figyelj! Azt mondom, hogy tanulj!!! Egy pasinak nincs meg az a "kiöregedés-veszély", mint egy nőnél! Szóval ne aggódj, a lényeg, hogy mikor megtalálod az igazit, a gyerekeiteknek majd jó életük legyen! :) Mindig gondolkozz előre! Nincs benned hiba, csak felelősségteljesen viselkedsz, ami ritka a 20on éveseknél! :)
2011. márc. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tanulj sokat, mert csak ez segíthet hozzá a jó életszínvonalhoz ami aztán vonzza a csajokat :)

Jó úton jársz :)

2011. márc. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
stréber vagy egy kicsit,ezzel nincs gond,de így tényleg nem jut idő lányra...de ott a marcsa ő megold minden problémát és nem vesz el sok idődet...:)és így még a másik kezeddel tudod csinálni a másodfokú egyenleteket...2 az 1-ben:)
2011. márc. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!