Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen egy "tökéletes" nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy "tökéletes" nő?

Figyelt kérdés
Szerintem a kérdés mindent elárul. Tudom, hogy minden embernek más és más tetszik és a párunkat úgy kell elfogadni és szeretni, ahogy van, de a kérdés szimplán csak foglalkoztat. Külső, belső tulajdonságok/vonások szerintetek?
2011. márc. 1. 21:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
OLYAN MINT ÉN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-)))))))))))))))
2011. márc. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ego? Nem hiszem, hogy tökéletes:) Nekem az tuti nem jön be, szóval számomra nem vagy tökéletes:D:D:D
2011. márc. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
10/10-es nimfomániás, gazdag és parancsszóra engedelmeskedik
2011. márc. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Pinocchio ***** válasza:
Utolsót kiegészíteném annyival hogy néma,szülei meghaltak balesetben és örökölt egy kocsmátXD
2011. márc. 2. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

nem hinném h egy nő attól tökéletes hogy nagy a melle, vagy hogy konyhatündér

amúgy baba pofim van, szép testem, kék szemeim, a melleim közepesek formásak, pasik szeretik, sokak szerint jó a

kisugárzásom, amúgy önbizalmam nem sok van, elég féltékeny tipus vagyok

nem vagyok cicababa, lehet nincs diplomám, de azért van eszem, nem vagyok konyhatündér, de mait kell azt megfőzöm,

szal nem hagyom hogy cseléd legyek és kihasználjanak, az hogy ki milyen jó az ágyban, az meg nem kinézet függő :)

eddig nem panaszkodtak

2011. márc. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

22:43

de én tökéletes vagyok,ugy mint te.-)))))))))))))))))

2011. márc. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!