Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csináltál már kamu profilt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináltál már kamu profilt közösségi oldalon, hogy lebuktasd a párod?

Figyelt kérdés

Tudom kicsit gonosz dolog,de kiváncsi lennék a tapasztalatokra és ,hogy milyen képet használtatok fel a profilnál.

Megbízok a barátomban,de még eléggé friss a dolog és egy két dolog nem nagyon tetszett ,rossz megérzésem van, ráadásul ilyen oldalon ismertük meg egymást és kíváncsi lennék,hogy mit tenne,ha valaki közeledne felé.


2011. márc. 1. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Egy hülye p1csa vagy...
2011. márc. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Soha nem élnék vissza a bizalmával.
2011. márc. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha például iwiw keresőbe beütöd, hogy jjjj vagy kkkk vagy hhhh akkor bizony sok sok így született nevű emberekkel találkozhatsz akiket tényleg így hívnakXD Nem vagy egyedül kamu oldalokkal!
2011. márc. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

pffff

hány éves vagy? ez a fajta viselkedés már 15 évesen is égő.

2011. márc. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ne tedd -.-
2011. márc. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%

Én már csináltam :) a lényeg ..

1. tölts le iwiwről képeket egy olyan csajról akiről tudod tetszene neki

2. szerezz pár ismerőst. Minimum 20 legyen.

3. jelöld be és írd azt ,hogy valami szórakozóhelyen vagy valahol láttad és most kidobta ,hogy ismerheted.

Majd írj rá ,kezd el vele a beszélgetést.

4 . Nagyon figyelj rá ,hogy ne úgy írj ahogy te szoktál , és ne úgy fogalmazd meg a mondatokat.


Ki fog derülni ha jól csinálod ,hogy letagad e téged, vagy mondja ,hogy van barátnője akit szeret. Találkozna e vele stb stb.


Én már csináltam, ha kételkedsz benne megéri.

2011. márc. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha ennyire féltékeny típus vagy, akkor vegyél papagájt, azt tarthatod kalitkában. Emberek között, párkapcsolatban alapvető dolog a bizalom, azaz nem koslatunk a másik után, hanem elfogadjuk, hogy mindenkinek van magánélete, mindenkinek lehetnek titkai.

Ha szeret téged, akkor nem fog félrekefélni, ha nem szeret, akkor meg így is-úgy is lőttek a kapcsolatotoknak.


23F

2011. márc. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én is csináltam, még meg is van, de nem ebből a célból :DDDD
2011. márc. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!