Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötletek még? (lent)

Figyelt kérdés
mivel jön a nőnap, gondoltam hogy barátnőmnek veszek egy szál virágot, de arra is gondoltam hogy az anyukájának és a mamájának is veszek virágot mert az hogy néz már ki hogy nekik semmit nem adok :SS ja és a húgának (4éves) vennék egy tábla csokit,am nemtudom milyen virágot illik ilyenkor adni bnőnek, anyósnak, mamának :S lécci ötleteket, előre is köszi :)
2011. márc. 1. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
A nőnap komcsi ünnep.
2011. márc. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Valentin meg vadkapitalista. :D
2011. márc. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

vörös rózya, rózsaszín rózsa, fehér rózsa, eprescsoki.

sorrendben...

:)

2011. márc. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem baj, az elvtársnők megérdemelnek egy saját napot. :P

Amúgy most 100. alkalommal ünneplik, szóval nem kommunista ünnep. Egész jó ötlet. Ja, és szerintem szegfű jó lesz.

2011. márc. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

20:37


miért komcsi ünnep?

Kommunizmusban hozták be?

2011. márc. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kell mindenkinek rózsát venni. Nem tudom, a barátnődnek mi a kedvenc virága, nekem pl. a tulipán. Ha neki a rózsa, akkor vegyél azt. Anyukájának, mamájának pedig pl. liliomot, az is gyönyörű. Nekem a rózsa olyan elcsépelt már. Hugicának elég egy tábla finom csoki, bár a kislányok is örülnek a virágnak.
2011. márc. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátnődnek vegyél egy szál vörös rózsát, hisz még is az jelképezi a szerelmet. :) A nagyinak, és az anyósnak meg egy szál szegfűt. :) A kislánynak meg egy sima milkacsokit mondjuk. Azzal nem lehet mellé lőni. Hisz minden milkának ez az alapja :) És ebből nem lesz az, hogy ő azt nem szereti... :)
2011. márc. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha bemész egy virágboltba, és elmeséled ezt, ott biztosan fognak tudni segíteni, hogy kinek melyik virág illene jobban.

Az ugye alap, hogy barátnőnek a piros rózsa, az idősebbeknek viszont valami más. Lehet már színű (fehér, sárga, rózsaszín) rózsa, de a gerbera, tulipán is jó ajándék lehet. A szegfűvel vigyázz, ha a család szemellenzős komcsigyűlölő, akkor félreérthetik :) Az értelmes emberek viszont nem politikai szimbólumot látnak egy virágban.

Kislánynak viszont tényleg a tábla csoki a jó ajándék, annak jobban örül, mint a virágnak.

2011. márc. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!