Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből szerintetek komoly kapcsi?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok megismertem egy 16 éves lányt(korához képest elég jól néz ki) hetek óta folyamatosan beszélgetünk SMS ezünk és nagyon sok a közös de még nem volt barátja soha.
2011. márc. 1. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, de ha még egyszer sem volt neki lehet nincs tapasztalata.
2011. márc. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan, már srácok is használnak ilyen nyálas, elkorcsosult szavakat? XD Fhúúúúúúúj!

Am én már szedtem össze olyan 18 évest is akinek előtte nem volt pasija, szal ha ettől félsz, ne tedd. Nincs olyan csaj akit ne lehetne befűzni, és ha már akad közös érdeklődés akkor főleg könnyű dolgod van.


"életművész"

2011. márc. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ha nincs tapasztalata az nem baj mert betudom járatni :D
2011. márc. 1. 20:26
 4/9 anonim ***** válasza:
nemcsak szex téren nincs tapasztalata ba*kii.... am ez elég tré kérdés már bocs mégis honnan tudná itt bárki is? gyere ösze vele ha tudsz és majd kiderül komoly e vagy nem
2011. márc. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem is arra gondoltam -.-"
2011. márc. 2. 19:19
 6/9 anonim válasza:

16 évesen akár fiú, akár lány sztem nem pálya a komoly kapcsolat, bár ugye mint mindenben, itt is vannak kivételek. ha meg még nem volt soha barátja akkor egy komoly kapcsolat fenntartásához nagyon sok idő kell sztem ilyen esetben. nem akarlak elkeseríteni, de sztem te csak az 1. tapasztalat lennél neki, nem azt mondom, hogy 1 hónap után szakítanátok, sztem pár hónapig együtt lennétek, de mondom mivel te lennél neki minden téren az első, nagyon nagyon sok mindent kell még tanulnia komoly kapcsolat, meg egyáltalán kapcsolat téren.


de próba szerencse! próbáljátok meg, aztán majd meglátjátok hogy, hogyan alakulnak a dolgok!

én drukkolok!:)

2011. márc. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

lehet belőle komoly is de Én ezt nem ajánlanám!!!

Egy szűz lánynál 90% az esély hogy tovább áll mert ki kell probálni másokat is...És amugy is a mai világban komoly kapcsolatot nehéz találni...

Sok sikert!!!

2011. márc. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hadd hogy folyanak a dolgok a maguk medrében mért kell mindjárt a házasságot tervezgetni összejöttök aztán meglátod...a végén lehet hogy majd te nem fogsz akarni semmit
2011. márc. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már 10 hónapja együtt vagyunk :)
2012. febr. 6. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!