Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el neki? help,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki? help, nagyon kéérem

Figyelt kérdés
legjobb barátomba szerettem sajnos bele. nem tudom hogy amit csinál azért csinálja e mert esetleg szeretne többet, vagy azért mert már olyan jó barátok vagyunk. pénteken szeretném neki megmondani hogy mit gondolok...szerintetek mit kéne mondjak? nem akarom hogy eltávolodjon tőlem, de sajnos muszáj megmondjam hogy mit érzek. segítsetek kérlek 15 évesek vunk (én a lány)
2011. márc. 1. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, ne támad le rögtön az érzéseiddel, hanem puhatolóz nála, hogy ő mit érezhet. Ha csak szimpla barátságot érez, akkor ne mondj neki semmit, próbáld elfelejteni, mert akkor tényleg elfogod veszítení, ha ő csak barátságot akar, te pedig egész máshol jársz. Tapasztalatból beszélek, de végülis a ti sztoritok alakulhat tökéletesen...Sok sikert!
2011. márc. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia :)

Amiket csinál azok milyen jellegű dolgok?Mert abból következőleg kilehet fejezni úgy a szavainkat hogy kétértelmű lesz azaz nem lesz egyértelmű de ha ő is ugy érez mint te akkor abból még jól is kijöhetsz .. :) csak függ attól hogy miket csinál.

2011. márc. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2011. márc. 1. 20:29
 4/6 A kérdező kommentje:
itt minden le van nagyjából írva
2011. márc. 1. 20:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Ejj de kínos :S Szerintem ha az a csaj nem csak a külsőd nézi, hanem a belső tulajdonságok is fontosak neki, akkor lehet, hogy sikered lesz, hiszen nem te lennél a legjobb barátja, ha nem tartana nagyon szimpinek, nem?

De ő hogy viselkedik veled?

Küld ilyen kis "jeleket"? Hogy közeledhetsz?

2011. márc. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
15 éves lány vagyok, van egy osztálytársam akibe beleszerettem, mivel közben a legjobb barátom lett. Mindenben megegyezünk, rengeteg időt töltünk együtt. Úgy veszem észre, hogy többet érez. De nem meri megmondani. Múltkor is volt egy olyan, hogy azt mondta szeretne valamit kérdezni tőlem, de nem tette végül. Előtte meg kint a konyhában bűvölte a konyhaszekrény alját 10 percen keresztül, mikor végre bejött és a fent említetteket mondta. Azért csodálkoztam csak mert nem szokott ilyet csinálni. Mindig mindent megkérdez még azt is, hogy van e barátom minden nehézség nélkül, de akkor meg teljesen berezelt. Pár nap múlva rákérdeztem akkor azt mondta emlékszik, hogy valamit akart kérdezni csak arra nem, hogy mit.
2011. márc. 1. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!