Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanacsot kerek. Nem tudok mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanacsot kerek. Nem tudok mit tenni, szeretek egy arab fiut, alitolasg ő is szeret, de nem merem feladni a jelenlegi eletemet, páromat. Mit tegyek? Pedig nagyon szeretnék az arab fiuval egyutt lenni.

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 19:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hogyne üthetné meg... Teljesen más kultúra, teljesen más vallás, más értékrendek, stb... Az arab világ teljesen elüt a miénktől...

Amúgy itt él Magyarországon? Vagy vele kéne menned külföldre? Mert igazából ahogy elolvastam amit írtál, nem sokat árultál el a kapcsolatotokról... Mióta ismered? Ismered a szüleit, ha igen ők mit szólnak hozzá...? Stb... kicsit többet is elárulhatnál a dologról, akkor hátha tudunk valami jó tanáccsal szolgálni. :)

2011. máj. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
6 éve ismerjuk egymast,és szlovákiában akarok elni,és azt mondta hogy neki oké.ő oda koltozik ahova akarom,mert rolam van szó.szoval nem tudom...juliusba megyek hozzá 1 hétre.de eddig ez a fiu nem ugy nez ki,mint aki terrorba tartaná a családot.
2011. máj. 11. 08:34
 13/16 A kérdező kommentje:
ja és családja drukkol nekünk,örülnek hogy együtt vagyunk,leszünk....
2011. máj. 11. 08:39
 14/16 emlya ***** válasza:
Nekem akárki, akármit mond, nagyon jók a tapasztalataim az arabokkal kapcsolatban, sokkal jobb mint a magyar fiúkkal.
2011. máj. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
jééé,Anita irt.:-)))) sztem sokkal kedvesebbek,odadóbbak az arabok,mint a magyar fiuk.itteni fiuk,összes egy görény....
2011. máj. 18. 11:00
 16/16 emlya ***** válasza:

Igen. :)

Egyetértek, tőlük még csak hazugságot, megcsalást, hitegetést, erőszakoskodást kaptam.....

Bezzeg az arabok. :D

IMÁDOM ŐKET! :))))

2011. máj. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!