Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Tetszik egy fiú, de nem tudom hogyan kezdeményezzek?

Figyelt kérdés
Tetszik nekem egy fiú ,és már haverok vagyunk pár napja. De az a baj hogy a barátnőmnek is ő tetszik. Már nagyon szeretnék én kezdeményezni, hogy pl. randizhassak a pasival. Kérlek segitsetek , hogy miket és hogyan mondjak neki , hogy járjon velem! Köszii
2011. márc. 1. 19:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Pár napja?

De beszélj vele MSN-en, és ha a b.nőidnek is ő tetszik, akkor siess, mert tuti, hogy nem fognak tétlenül ülni és várni...Kérdezd a napjáról, miket szeret, hogy van stb... de ne nyomulj, mert akkor annyi volt.

2011. márc. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi♥
2011. márc. 1. 19:11
 3/11 anonim ***** válasza:

a pasi,aki a barátnődnek is tetszik,tabu.

alapszabály.

2011. márc. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de még nem járnak , amúgy nekem van több esélyem , mert mindenki mondja , de csak azt nem tudom , hogy h havjam el randizni vagy hogy van tovább...
2011. márc. 1. 19:14
 5/11 A kérdező kommentje:
kérlek segitsetek_!!! sürgős!!! thx
2011. márc. 1. 20:21
 6/11 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, minél előbb, mást nem tudsz csinálni. Ha vársz lecsap rá a barátnőd... Azt, hogy miről beszéljetek neked kell kitalálnod és összerakni a fejedben, hiszen te tudod, hogy mi a közös témátok. Legvégső esetben írj neki levelet... Remélem tudtam segíteni! :)
2011. márc. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm. :)
2011. márc. 1. 20:59
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez előző vagyok és azt elfelejtettem írni, hogy a közös témákat valami semleges, általános dologgal tudod felvezetni (pl. ha tanulók vagytok, akkor "mi volt a házi?" vagy hasonló), ez jó szóban és írásban is! :)
2011. márc. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyébként hány évesek vagytok és milyen formában ismeritek egymást jelenleg?
2011. márc. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hát nem járunk egy osztályba és ő utálja a sulit. amugy 12-13 évesek vagyunk. én 12.
2011. márc. 2. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!