Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet parkapcsolat nelkul elni?

Figyelt kérdés
Nem poenbol kerdezem... miota komolyabban erdekelnek a lanyok, azota mindig volt baratnom. Max. par honap atfedessel. Viszont, most hosszabb ideje nincs... es egyszeruen nem talalom a helyemet. Uresnek erzem az eletem, tok magany tor ram. Pedig vannak barataim, akikkel eljarok stb. Valahogy megse ugyan az... hogy lehet parkapcsolat nelkul elni? Ezt is megkell tanulni, mint a paros eletet? Vannak boldogabb napjaim, de osszesegeben nem vagyok boldog igy. Barataimnak hiaba meselem ezt, nem ertik meg. Egyiknek sem volt olyan, hu de hosszu parkapcsolata. Nem ertik, hogy nekem volt egy masik eletem is, ahol nagyon boldog voltam. Nem azt mondom, hogy most nem vagyok boldog, mikor veluk logok... vagy leszek esetleg... de, ez akkor is mas valahogy.
2011. márc. 1. 03:13
 1/8 anonim ***** válasza:

én akit ismerek és párkapcsolat nélkül él az egy kövér 50 éves tag aki csak dvd-ket néz meg dolgozik ja és bevág egy xxl-es pizzát egyedül


nyugi majd találsz valakit

2011. márc. 1. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor leszel igazán boldog egy párkapcsolatban, ha tudsz egyedül is boldog lenni. Tudod jól érezni magad egyedül is.
2011. márc. 1. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

... Szóval nem azt mondom, hogy ez az életcél, hanem megtanulod, hogyan lehetsz kiegyensúlyozott barátnő nélkül. Én sokat voltam így, nehéz volt, de rájöttem. Most van párkapcsolatom, nem ez az első, de most érzem tényleg boldognak magam.

Próbálj meg úgy élni, olyan dolgokat csinálni, amit akkor is csinálnál, ha ez lenne az utolsó napod. Mert ha nem érzed jól magad így, akkor valamit nem jól csinálsz.

Egyszer aztán majd tényleg összejön a dolog, és tényleg boldog lehetsz, de az sok munka, és nehézség még... De megéri !!!

(2. voltam) 24f

2011. márc. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak hozzá kell szokni, de ahhoz idő kell. Nekem se sikerült még teljesen, pedig 25 éves vok, és sose tetszettem senkinek.
2011. márc. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, én is pont így vagyok, de talán te nem vagy annyira szerelmes típus. Szerintem akiknek kell a testi kapcsolat, az ilyenkor bonyolodik egyéjszakás kalandokba... :\ és ezt megvetik a normális, szerethető lányok. Szóval erre mindenkép vigyázz.

Szóval keresgélj tovább, és fel a fejjel.

2011. márc. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%

most kell kiélni magad.bulizz,igyál,fefélj orrba-szájba,narkozz.csinálj olyan dolgokat meg,amit már más mellett nem szabad.

24/ff

2011. márc. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mindent lehet... mint minden ez is emberfüggő. van aki nem szereti a kötöttséget, van akinek a kötöttség jelenti a boldogságot, hogy van valaki aki mindig ott van, vele.
2011. márc. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

találd meg mi érdekel, szerezz hobbit ha eddig nem találtál rá. keresd meg amit eddig rég meg akartál csinálni olyan kis apróságok amiket elfelejtettél, mondtad magadnak, hogy majd ha lesz időd..

Örülj, csupán ok nélkül. : )

2011. márc. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!