Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek már nem szeret?

Figyelt kérdés
A barátom tegnaptól elutasító velem. :S Ő azt mondja azért, mert beteg és nem akar engem is megfertőzni, de sztem nem. Tegnap este kezdődött ez, át akartam menni, de ő azt mondta ne menjek, mert beteg, nem akarja, hogy elkapjam. Én mégis átmentem és meg sem csókolt, meg sem ölelt. Ma meg felhívott reggel és azt mondta, hogy nem tud átjönni értem suli után mert örül, ha túléli a napot. :S Délután megint felmentem hozzá és csak puszit adott megint arra hivatkozva, hogy elkapom a betegséget. Én meg most nem tudom, h mivan, mert eddig annyira én voltam a mindene, mikor én voltam beteg azonnal jött hozzám ő meg nem engedi, hogy megcsókoljam. Ja, meg kérdeztem, hogy megy-e suliba és azt mondta megy, mert muszáj, tehát akkor nem is lehet olyan nagyon beteg...
2011. febr. 28. 21:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Az érdekes, hogy tényleg ilyen nagyon beteg, de suliba azért megy. Én ha beteg vagyok biztos nem megyek suliba. Mind 1, hogy nagyon, vagy csak egy kis egyszerű megfázásról van szó. Szerintem egyenlőre ne gondolkodj ilyenen, hogy nem szeret. Lehet tényleg az van amit mond, hogy nem akarja h elkapd a betegséget tőle. Hagyd, hogy kilábaljon belőle és ha utána is így viselkedik veled akkor már rákérdezhetsz, hogy miért csinálja ezt!
2011. febr. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!