Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor mit tudok csinálni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mit tudok csinálni? (lent folytatás)

Figyelt kérdés
Még tavaly beleszerettem egy nálam 3 évvel idősebb srácba. Alig ismertem, és nagyon fájt, hogy észre sem vesz, tesóm osztálytársa egyébként. Azóta nagyon jóban vagyunk bár a szerelem elmúlt. Facebookon nagyon sokat beszéltünk és úgy tünt, hogy bejövök neki, és nagyon kedvel. Azt hiszem másodszorra is belé szerettem. és eljtött az a nap, amikor a sulis farsangján lehetett volna valami, erre beállít egy másik csajjal, és direkt elöttem smárolnak, meg ölelgeti. Azthittem leszakad a szívem. Még mindig nagyon szeretem, és nagyon nagyon fáj, hogy ő ezt nem tudja, és helyettem egy másik csajjal van. Az lenne a kérdésem, hogy nem lehet, hogy csak azért csinálta, hogy féltékeny legyek rá?
2011. febr. 28. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:

De. Ahelyett, hogy felszedett volna téged, ami a könnyebb verzió, inkább keresett egy vadidegen csajt, felszedte őt és pofátlanul direkt előtted smároltak, hogy majd később jól összejöhessen veled.

Ébredj fel, nem érdekled.

2011. febr. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem én,de olyat is mondott a három év alatt,hogy fél,hogy a tesóm mit gondolna...meg olyanokat mondott,amikből azt vettem le hogy tetszek neki,és kedvel tényleg.És ezért nem értettem a dolgot...főleg hogy az a lány az oszt.társa és én jóban vagyok vele..köszi a hozzászólást:)
2011. febr. 28. 16:38
 3/3 anonim ***** válasza:
van benne valami, bár hozzá tenném, h nekem volt olyan exem, aki direkt az én barátnőimmel és osztálytársaimmal kezdett, h lássam és basszon az ideg, és hülye nem vagyok, ugyanis azóta h elballagtunk egyikkel se tartja a kapcsolatot, amúgy meg, ha elhívod egy sétára és célozgatsz, szerintem semmi nincs benne, vagy rá harap vagy kell neki idő vagy az amit az előttem író mondott, de ne csüggedj ;))
2011. febr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!