Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most tetszem neki vagy nem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tetszem neki vagy nem, talán csak szórakoztak velem?

Figyelt kérdés

(Kicsit hosszú lesz, remélem nem baj.)

Van egy lány az osztályba, aki szinte mindig egy sráccal lóg, jó ideje.

A srác állandóan mondogatta a lánynak, hogy bejövök neki, meg jöjjön oda hozzám.

Kb négy hónapja a lányt szó szerint elém cipelte, és egymás mellet ültünk egy padon meg ott volt a srác is mondta a lánynak, hogy beszéljen már velem. Aztán csak köszönt, utána pedig a szemembe mondta, "ugye nem tetszem neked?", ugye nem? Erre nem mondtam semmit. (kicsit fúra pillanat volt, olyan mint ha egyszerre "igen" meg "nem" lett volna a válasz.)

Néha a lány odajött hozzám, de csak pár szót beszéltünk.

Aztán pár hét múlva mondta nekem, hogy szerelmes belém, aztán erre nem reagáltam semmit, utána pedig a sráchoz rohant, és csak annyit mondott neki, hogy "nem reagált semmit" - mármint én.

Aztán többen is mondták, egy lány az osztályban menjek oda hozzá, meg a srác is mondta, hogy menjek beszéljek vele.

De nem mentem oda. Nem akartam csalódni.

Odakellet volna mennem hozzá?


16F


2011. febr. 28. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz járni vele akkor nem. Ha akarsz vele járni, akkor egy oltári nagy idióta vagy, hogy eddig nem tettél semmit. Mire vársz, hogy fizessen neked?
2011. febr. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Természetesen nem, csak nem akarok leégni, hogy "hopp", még sem tetszek neked "bocsi"..
2011. febr. 28. 16:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerinted lesz valaha ennél egyértelműbb jele, hogy valakinek tetszel? Másképp kérdem. Mikor és hogyan fogsz valaha is megismerkedni egy lánnyal, ha még egy ilyen ziccer helyzetben is parázol?
2011. febr. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!