Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig a lánynak van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a lánynak van igaza, akármit mond vagy tesz?

Figyelt kérdés

Az egyik topicban, amikor szóba került az ismerkedés, többen, így én is leírtuk a kedvezőtlen tapasztalatainkat. -A problémát bárki ismerheti, aki nem tartozik a szuperhímek közé. A srác próbálkozik, a lánynek nem kell, amit meglehetősen nyomatékosan adnak az illető tudtára. Lásd: "Néztél te már tükörbe? Most ugye ezt nem gondoltad komolyan?!, vagy csak egyszerűen elhúzza a száját, mintha ebédelne és a szakács elrontotta a kaját. A tipikus válasz, ami a sikeresebb férfiaktól jött erre: "Akivel ilyen volt, az gondolkozzon csak el rajta, hogy miért is történt!"

Az rendben van, hogy nem kell nekik az ember (illetve nincs rendben, de most mindegy), de azért álljon már meg a menet! Ha egyszer valaki így viselkedik az emberrel, amikor ő maga teljesen normális módon közelített felé, akkor milyen alapon teheti ezt meg? Mintha ez a viselkedés manapság egy teljesen elfogadott norma lenne. Én pedig azt mondom, hogy semmilyen külső nem jogosít fel egy csajt sem arra, hogy így bánjon egy sráccal.

Vélemények?


2011. febr. 28. 12:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
mert nekik van p*inájuk?
2011. febr. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Beképzeltek de nagyon, ha meg egy pasi csinálja velük ezt, azt érzik, övék a világ fájdalma... Szimplán gyerekesek és hülyék...
2011. febr. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen, csak tudjátok az a baj, hogy majdnem mindegyik túl volt már a 20-on és mégis. Elvielg a korral kinövik, de eddig úgy vettem észre, hogy sok nő még a 20-as évei első felében is hajlik az ilyesmire.
2011. febr. 28. 13:01
 4/14 anonim ***** válasza:

nem gondolod, hogy kicsit túlzás így általánosítani? ha ilyen választ kaptál, akkor rossz csajnál próbálkoztál. aki így koptat le, az egy szót sem érdemel. szerintem tök felesleges ezen problémázni, mert a hülyep*csák úgysem változnak...

21/L

(és amúgy a pasik között ugyanannyi a hasonlóan bunkó..)

2011. febr. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Miért általánosítasz?

Nem minden nő egyforma, valaki ilyen valaki olyan.

És tényleg némelyik csak túl sokat enged meg magának. Úgy bánik a pasikkal mint egy kutyával(vagy rosszabbul) és nem enged az 1x1ből, mert mindig neki kell hogy igaza legyen.

Vannak ilyenek is.

De vannak olyanok, akik tisztelik és szeretik a pasikat és nem hajtják el őket és akikkel lehet kompromisszumot kötni.

2011. febr. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, de sajnos nagyon sok ilyen van manapság. Sajnálom, ha magadra vetted.:)

A legfőbb bajom egyébként nem is ezzel volt, hanem hogy mások szerint ez egy teljesen korrekt eljárás.

2011. febr. 28. 13:28
 7/14 anonim ***** válasza:

Én is utasítottam már vissza lányt. Akkor ott nekem volt igazam? Persze nem mondtam olyasmit, hogy nézzen már tükörbe... De velem szemben sem voltak még soha ilyen bunkók.

Olyan helyen próbálsz ismerkedni, ahol ez a norma. Én 22-42 éves lányokkal szoktam ismerkedni, tehát elég nagy a szórás életkorban, tehát inkább a környezet lehet a probléma.

34/F

2011. febr. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 napietus ***** válasza:
67%
34/F-nek igaza van. ha tuskókkal ismerkedsz, mit vársz? egyébként ha meg nem mondja meg nyíltan az ember, hogy "kopj le", akkor azon rítok, hogy "miért nem mondja meg egyenesen?" meg "még lehet esélyem?" komolyan, nem nézegetem tovább ezt az oldalt, mert kiábrándulok a férfiakból...legyen már Bennetek valami FÉRFIAS, az Istenért, és ne siránkozzatok, mint egy fürdős k..., akkor majd lesz nőtök. ennyi.
2011. febr. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Egy "Bocs, de nem vagy az esetem!" elég lett volna.

Amúgy egyáltalán nem értettétek meg a kérdés lényegét.Ha egy beképzelt csaj, akiről távolról nem mondanám meg, felveszi ezt a stílust és MEGALÁZÓAN BESZÉL A FIÚVAL, AKKOR EZ MIÉRT JOGOS LÉPÉS A RÉSZÉRŐL mások szerint?

2011. febr. 28. 14:07
 10/14 napietus ***** válasza:
akkor Te nem érted: tudni kell, kinél érdemes próbálkozni. ezt nem tudom leírni érthetőbben. inkább érezni kell
2011. febr. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!