Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vegeg vege, vagy ossze jovunk-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegeg vege, vagy ossze jovunk-e meg? Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Nagyon felek igazabol. Van egy szerelmem. Egy evig jartunk majd fel eve szakitott velem, azzal a cimszoval hogy valami kihult benne...

Felvettem vele a kapcsolatot de en csak annyit akartam hogy beszelgessunk. Aztan nagyon osszemelegedtunk. Egy ideig csak pizzazni jartunk de mar egy honapja minden penteken elmegyek hozza es ha en nem keresem akkor o teszi. Sokat beszelgettunk kettonrol. Neha ugy erzem hogy vannak meg igazi erzelmei irantam de nem akarom altatni magam se... Amit mondott hogy szeret velem lenni meg ilyenek de hogy hazudna ha azt mondana hogy komoly erzelmei vannak.. kb a lenyege a mondandojanak ez.. De volt hogy mikor en mondtam hogy nem is kellene ujra akkor azert elszontyolodott... Aztan az osszemelegedes haaat lehet hogy rosszat tettem de megbanni igazabol nem tudom mert meg mindig rettenetesen szeretem, szoval lefekudtunk es 1x igy mondtam neki hogy "... en szeretlek" es igy hirtelen zavart lett. aztan meg vissza vissza tert erre a temara es kerdezgetett. Most ez hogy van? Fontos vagyok neki mert keres... Minden nap gondol ram ezt mondta is nem 1x... Ha valahogy rosszul erzem magam akkor kerdezgeti hogy miert es altalaba kettonk miatt es mindig kivancsi, meghallgat ha nem akarom mondani akkor "kiszedi" belolem... Erre mit lehet mondani?


2011. febr. 27. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos hogy érez valamit irántad,szeret.beszélgessetek sokat,vond le a következtetéseket vagy dobd fel a témát.Ha így érdeklődik irántad meg így viselkedik biztos h nem közömbös irántad.
2011. febr. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lepontozhatsz ha nem tettszik a valaszom, de szerintem azert van meg veled, mert most meg nincs mas.

Persze hogy szeret, a szeretet nem mulik csak ugy el. Megszokta mar hogy veled van es jo veled lennie, de ha mar kihult az a valami, akkor csak addig van meg veled, amig nem jon egy masik szemely, aki langra lobbantja azt a valamit. Es utana mar nem fog annyit torodni veled.

De ne nekem legyen igazam es eljetek boldogan amig vilag a vilag.

2011. márc. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!