Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet úgy jól működő párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy jól működő párkapcsolat, hogy az egyik fél dohányzik, a másik meg nem?

Figyelt kérdés

Még nem láttam ilyet. Csak két dohányos, vagy ét nem dohányost láttam, ismerek. Olyat, még nem, hogy az egyik nem dohányozna, ritkán sem, szóval egyáltalán, a másik meg rendszeresen, és már régóta együtt vannak.

Ennyire ritka az ilyen?


2011. febr. 27. 16:39
1 2
 11/16 anonim válasza:
én dohányzom barátnőm meg nem szóval működhet
2011. ápr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a férfi dohányzik, és a csaj nem, az még tűrhető, vagy ha mindkettő, akkor tök mindegy, de ha a csaj dohányzik és a pasi nem? Szerintem fura... de senki ne dohányozzon!!! :D
2011. ápr. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A válaszokbol is kitünik, és sajnos tapasztalom is. A nők eltürik ha a pasi dohányzik, de forditva nagyon ritka. Én csaj vagyok, és dohányzom. viszont ha randim van, akkor ügyelek rá hogy ne érezze meg. nem tagadom ha rákérdez, de nem is gyujtok rá egyből. 3 honapig voltunk együtt, és nem cigiztem ha vele voltam. azota sem tudja hogy dohányos vagyok. A másik már vicesebb volt, kb egy honap utan egy kép alapján tudtuk meg egymásrol, hogy mindketten dohányzunk. ő sem gyujtott rá ha velem volt, én sem mikor vele. jot nevettünk rajta.


6 éve cigizek, lerakni még nem tudtam, viszont ha van valakim akkor ennyit megteszek érte.


21/L

2011. ápr. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én dohányzom, a párom pedig nem. Nem zavarja, bár nem szereti a füstöt, de cigizhetek a kocsijában, vesz nekem, kijön velem cigizni, hogy ne egyedül menjek, stb. Elviseli ezt a dolgot, mert így szeret, és mikor összejöttünk, tudta, hogy cigizek. Nálunk egyáltalán nem probléma. 21/L
2011. ápr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Edesapam nagy bagos edesanyam nem

dohanyzik 20 eve vannak egyutt nem

Szokott gond lenni csak ha edesapam bent akar ragyujtani.akkor anyukam adja neki az ivet 😊

2019. szept. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem láttál? Nálunk apám dohányzik, anyám nem. Nagymamám dohányzott, nagyapám nem. Másik nagyapám dohányzott, nagyim nem.
2019. szept. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!