Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet úgy jól működő párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy jól működő párkapcsolat, hogy az egyik fél dohányzik, a másik meg nem?

Figyelt kérdés

Még nem láttam ilyet. Csak két dohányos, vagy ét nem dohányost láttam, ismerek. Olyat, még nem, hogy az egyik nem dohányozna, ritkán sem, szóval egyáltalán, a másik meg rendszeresen, és már régóta együtt vannak.

Ennyire ritka az ilyen?


2011. febr. 27. 16:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én már átéltem ilyet. Minimális toleranciával semmi problémát nem okoz.
2011. febr. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
és csak mégritkább lesz mert visszaszorítják a dohányosokat a saját otthonukba a nem dohányzók érdekében
2011. febr. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Moszuke ***** válasza:
100%

én nem bírnám ki ha bagózna a párom.

ha kedvem tartja akkor én megszeretném őt csókolni és akkor nem bagót érezni akarok... és a ruhájából se az áradjon, akkor inkább 2hetes izzadtság szag.

23/f

2011. febr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én mostani barátom dohányzik, de engem ez már most zavar, pedig még csak kb 2 hét... Még remélem, hogy meg fogom szokni.


Egyébként a koleszban ahol lakom van egy pár, kb 1 éve vannak együtt, a lány elég régóta cigizik és elég sokat egy nap, a srác eddig nem csinálta, de nemrég láttam őket az udvaron, és a srác is cigizett... :( Ehhez jobban értő szobatársam megállapította h nem tüdőzi le, szóval nem igazi dohányos (még), de akkor is.. ez lett belőle, ahelyett h a csaj letette volna. De ők tudják :)

19/N

2011. febr. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

lehet. én nagyon ritkán dohányzom, meg inkább csak társaságban, párom nem. de az anyukája igen, úgyhogy nem zavarja, mert vmennyire megszokta. meg ha ketten vagyunk, nem szoktam, csak ha bulizunk.

az egyik legjobb bnőm évekig dohányzott, nemrég összejött egy nemdohányzó pasival, és sosem gyújtott rá, amikor együtt voltak, és így akaratlanul is leszokott :)

2011. febr. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Apám láncdohányos, anyukám egyáltalán nem dohányzik. 27 éve együtt vannak, szóval nem okoz köztük problémát. Apu tiszteletben tartja, hogy csak a konyhában gyújtson rá, ott is akkor, ha épp nem kajál kint senki. Utána meg kiszellőztet.


Én is randiztam már nem egyszer olyan fiúval, aki dohányzott, én viszont nem cigizem, de sosem zavart, ha ők rágyújtottak. Talán mert apám mellett már megszoktam a füstöt. Ja meg érdekesmód a csókjukon sem éreztem, hogy hamutállal csókolóznék vagy valami :)


Összegezve nem lehetetlen az ilyen párosítás.

2011. febr. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem működne, de egyénfüggő. Saját magát mindenki úgy mérgezi ahogy akarja, de engem hagyjon ki belőle legyen szíves. Értelemszerűen nem ismerkedek olyannal aki dohányzik.
2011. febr. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
basszus ha ennyire zavar titeket h a párotok dohányzik,akkor talán nem olyan amberrel kellett volna összejönni aki dohányzik.nem?egyszerű.am engem nem zavarna ha én nem cigiznék a párom meg igen.nálam a szerelem nem ezen múlik.
2011. febr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

13 eve vagyunk egyutt a parommal. Sosem dohanyoztam (tinikent parszor kiprobaltam) a parom viszont mar 12 eve cigizik. Szoval mukodhet egy ilyen kapcsolat, igen. Pedig a parom nem is figyelmes ilyen teren, mert az orrom alatt is, a lakasba, kocsiban is szivja...de valahogy hozzaszoktam, pedig ruhellem a bagot. Ha 1-2 ember cigizik korulottem meg kibirom, de ha kis terben sokan, akkor odebb allok.

Nem ertem a dohanyzo embereket hogy birjak, hogy bagoszagu a szajuk, ruhajuk...na meg persze igy az enyem is sokszor, de valahogy ahhoz, hogy a parom dohanyzik , hozzaszoktam. Ha O cigiszagu azt valahogy nem is erzem annyira, mint mason. Hat ilyen a szerelem. Pl. a csaladomban is sokan cigiznek, lehet ezert nem fura. Persze nem banna, ha nem.

2011. febr. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én nem dohányzom, viszont világ életembe dohányosokkal voltam körülvéve. Nem az számítana hogy a csaj dohányzik e vagy sem. Nem zavarna. Ilyeneken sztem nem kéne fennakadni. (24/f)
2011. febr. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!