Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

A barátommal pár hónapja vagyunk együtt. Előttem volt egy 3 éves kapcsolata és csúnya botrányos vége lett. én húztam ki ebből a depiből utána kezdtünk el járni, úgy hogy ez amolyan barátságból alakult "szerelem" legalábbis részemről.A baj csak az hogy ő nem tud újra szeretni és ezt a tudtomra is adja folyamatosan... és ezt olyan szinten hogy állandóan a másik csajszit emlegeti (hogy ő ilyen volt meg én mért nem vagyok olyan) Vagy a lakhelyét.... hogy mi volt ott...

Én ezt lenyelem de szörnyen tud fájni hogy miközben szeretem el kell néznem neki ezt és hiába mondom hogy ez engem zavar valahogy meg se hallja.... azt mondja jól érzi magát velem de nagyon sokszor megbánt a beszólásaival:( Ő azt hiszi hogy a beszólásait csaj játéknak veszem és birom de sokszor túllépi a határt..És nem tudom mit tegyek hogy úgymond észrevegyen... :(


2011. febr. 27. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos eléggé szomorú még ez...hogy szakitanak,és nem tudják a multat lezárni :S Szerintem ennek egyenlőre nincs még értelme,hiába szereted....elfog fajulni mégjobban...mert eddig is szerintem sokszor megbántott ezekkel,de egyszer majd olyant mondd,amin végleg kiakadsz....majd meglátod! Vagy előbb,vagy utóbb de vége lesz ennek...az én meglátásom szerint :) Én pasi vagyok,de sosem lennék képes emlegetni a barátnőmnek az exeimet...:)
2011. febr. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogyd ott! Neked nem kell pótléknak lenned... Majd találsz helyette olyan fiút, aki megbecsül.
2011. febr. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jah kicsit hülén jött ki amit irtam....ha lenne barátnőm,sosem lennék képes :):) Nekem ez a felfogásom...és igen igaza van a válaszolónak!!Nem kell pótléknak lenned ;)
2011. febr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem akartam kiírni mert túl hosszú lett volna de mi már 1x jártunk miközben a barátnőjével volt ez távkapcsolat volt.... s akkor kiszáltam nem akartam 3. lenni elengedtem hadd legyen boldog előbb utóbb megint nálam kötött ki. tud egész érzelmes is lenni de a feszültséget mindig rajtam vezeti azzal hogy fojamatosan csesztet aproságokkal de annál jobban fajnak.. És el akar menni kamionozni szóval előbb utóbb elmegy csak azt nem tudom meddig és mit akar velem csinálni.. nagyon tervez előre ..velem... s akkor jönnek a HA szócskák..
2011. febr. 27. 14:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek semmi értelme...és szerintem ezt te is tudod :S Főleg ha elmegy majd kamionozni is...igy sem vagytok hűűű de jóba,és milesz akkor? Simán vagy megcsal,vagy elhagy...szóval a választás a kezedben!!Vagy szenvedsz tovább,vagy keresel egy olyan pasit,aki megbecsül,szeret,és elfogad :)
2011. febr. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez a kapcsolat halálra van ítélve. Nem szeret téged ez a pasi, csak nincs ló, jó a szamár alapon van veled. Én nem tudnék együtt lenni egy olyan pasival, aki folyton az exéről beszél, főleg ilyen dicsőítően. Kihasznál téged, vedd észre.


És tényleg, ha kamionozni fog, akkor még rosszabb lesz...már ha kibírja a kapcsolat addig.

6 kamionos ismerősöm van. Mind csalja a feleségét, barátnőjét.

2011. febr. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak azt nem tudom hogy ha nem kellek neki mért van velem... az is megfordult a fejemben hogy lehet hogy azt hiszi hogy majd belem fog szeretni vagy csak hálából mer azt hiszi tartozik ennyivel nekem...faképnél hagyott én meg utána kisegítettem a dilemmájából.....lehet hülyén hangzik de nem értem a saját pasimat esküszöm...
2011. febr. 28. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!