Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ezzel mit akart mondani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezzel mit akart mondani? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Tegnap buliztunk a bnőmmel, én csak keveset ittam és azt is buli elején, mert kocsival voltam, de ő iszogatott szépen.

Mikor elbúcsúztunk, majdnem sírva fakadt, és azt mondta:

"Nem értem, hogy ennyire beléd szerettem, nem szokott ilyen történni."

Mindezt kissé szomorkásan. Nem egészen értettem...., most bánja, hogy belém szeretett????, vagy mit akart ezzel?

Meg az is hogy alig tudott elengedni mikor mentem, pedig nem az ország másik felére indultam, hogy nem látjuk egymást most 1 hónapig.....

Kicsit úgy érzem, mintha szeretne, de az esze mást diktál...és valahogy kimutatja testileg, viszont kommunikációban pont ellentétje hangzik, mintha bánná az egész szerelmet....

Vagy fél hogy megcsalom???? Pedig eddig nem adtam rá okot, és nem is vagyunk együtt csak 1 hónapja....

18/F

17/L


2011. febr. 27. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak a pia beszélt belőlle! Vagy tényleg anyir a szerelmes,mint még soha nem volt!! Azért kérdezd meg józan állapotában is hogy mit értett ez alatt? Nem veszíthetsz vele szerintem semmi!
2011. febr. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
szerintem teljesen totálisan beléd esett és fél elveszíteni :)
2011. febr. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
88%
A helyzet az, hogy valójában ő orosz kém, és a németek mindenkit megölnek, akibe beleszeretett, úgyhogy menekülj!!!
2011. márc. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem is az a helyzet, hogy nagyon szerelmes lett és a félelem attól hogy elveszíthet megrémíti.
2011. márc. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!