Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normalis h egy 18 eves szep csajnak meg nem volt kapcsolata?

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 13:05
1 2
 11/15 anonim válasza:
36%

Őszintén szólva szerintem akárki akármit mond ez nem normális. És mondom ezt magamból kiindulva. Én is kúrvajól nézek ki, jófej vagyok, tudok a társaság közepe lenni, már millió alkalmam lett volna hogy legyen barátnőm de nekem például egyeltalán nincs önbizalmam, és ezért nem merek a privát szférámba engedni másokat.

De persze lehet ennek millió más oka, akár azis lehet hogy csak így jött ki, de szerintem ez akkor sem normális.

2011. febr. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Én 18 éves koromig nem is akartam kapcsolatot, akkor már elkezdett érdekelni a dolog, amúgy most is úgy gondolom, előtte még túl érettlen az ember, de lehet csak azért, mert én tényleg érettlennek tartottam magam hozzá.

Volt már egy-két srác, aki össze akart velem jönni, de nem voltak szerelmesek belém, csak pont én voltam ott, akkor ennyi. Nekem tetszett egy srác nagyon is, de ő nem akart velem megismerkedni, hát ez csak még önbizalomhiányosabbá tett. Nem járok bulizni, régen sem jártam, talán 3-4 alkalommal voltam egész életemben, persze ott akadt volna jelentkező, de nekik mindegy volt, hogy én, vagy egy másik csaj, akire másnap már úgysem emlékeznek, én ebből meg nem kérek. Önbizalomhiányos vagyok, mivel nem volt még barátom, és egy srác már elküldött, de mégis rengetek ember mondja, hogy szép vagyok, én sem látom magam rondának. Szóval, van aki szerint normális, van aki szerint nem, így alakult ennyi.

Persze vannak végletek a 30 felé már biztos nem normális de szerintem 18 alatt sem az, bár fura a világ ez tény.

20/L

2011. febr. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

17:54es

Több ilyen lány kellene.Manapság sajnos túlzottan nyitottak az emberek így a lányok is a szó szoros értelmében.Ha könnyen és hamar odaadják magukat azt nem érzik ledegradálónak hanem felvágnak rá és még beképzeltek is lesznek

2011. febr. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A szépség relatív...
2011. febr. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem gáz. Túl sokan vannak azok, akik úgy gondolják, hogy az évszámmal automatikusan be kellene következniük dolgoknak.

18 évesen, ha kommunikatív vagy, felismered, hogy nem csak az univerzum játékszere vagy, és te magad is tudsz okozni dolgokat (például szerezni egy barátot, elindítani egy kapcsolatot stb.), akkor elég nagy az esélyed rá, hogy össze tudd hozni. De ez nem olyan, mint a menstruáció, hogy ha akarod ha nem bekövetkezik. Sok dologtól függ.

A normális mindössze az, amit a legtöbben átélnek, illetve sajnos túl gyakran az, amit a médiának sikerül beadnia nekünk, hogy milyennek kellene lennünk.

Szóval ne aggódj. Én tudok olyan embert, aki 47 évesen vesztette el a szüzességét. Neked még rengeteg időd van arra, hogy ne görcsölj erre rá.

2016. febr. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!