Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normalis h egy 18 eves szep csajnak meg nem volt kapcsolata?

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 13:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
azt jelenti hogy mégse szép vagy nagyon parás a csaj:S
2011. febr. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
akkor inkabb paras :)
2011. febr. 27. 13:08
 3/15 Norb66 ***** válasza:
70%
Teljesen normális, és valószínűleg jobban is jársz, mert sok csalódástól kímélt meg a sors. Várj az igazira :)
2011. febr. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
41%
Ehhez több körülményt kellene ismerni. Mert ha szép vagy és emellett még gyakran jársz bulikba is, folyamatosan ismerkedni próbálsz, akkor az... nem az, hogy "nem normális", de mindenesetre elgondolkodtató. És ennek okát magadban kell keresned.
2011. febr. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen normális:) van egy barátnőm aki tényleg nagyon szép 17 éves és most kezdett el járni valakivel életében először. volt ugyan pár próbálkozója de ők nem tetszettek neki .
2011. febr. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ. Lehet, hogy túl válogatós, magasan van az a bizonyos mérce. Lehet, hogy valami rossz családi példát látott, ami kihat a kapcsolatteremtésre. Lehet, hogy még nem készült fel egy kapcsolatra, nem akarja magát elkötelezni.

Én is így voltam vele. 18 vagyok és most van életem első kapcsolata, mert most éreztem azt, hogy az a fiú megérdemli, hogy rábólintsak a dologra, mert sokat tepert értem.

:)

ennyi :)

2011. febr. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

úgy írod ezt a 17et előző mintha 27éves szépség lenne és csak most kezdett volna el járni valakivel.

mind a 17 és mind a 18év kevés.Nem nevezném nagy kuriózumnak hogy nem voltak még kapcsolatban még a mai strici-ribi világban sem.Sajna sokaknál az az értékmérő hogy kinek hány partnere volt......

Én úgy vagyok vele hogy csak amiatt nem látok szépnek egy csajt mert 10fiúja volt már(és akkor mi van?!).......és hiába nem volt kapcsolata valakinek senkivel attól még lehet szép

2011. febr. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
megesik
2011. febr. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
18 éves szép fiú vagyok és eddig csak 1 kapcsolatom volt :):)
2011. febr. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
Igen, mert nekünk fiúknak nemcsak a külső számít.
2011. febr. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!