Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leégettem magam? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leégettem magam? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Tegnap az ismerősökkel és a barátommal elmentünk egy házibuliba. Szeretem a rövidet, de egy idő után átálltunk pálinkára és ott éreztem baj lesz, csak itattak. Erre a barátom elvitt egy szobába elkezdtük ami kellett erre nekem hánynom kellet és kinyitottam az ablakot és kihánytam rajta. Ilyen belső gangos, és kint pedig az ajtónál álltak bulizók és totál látták, hogy én ott okádok. A másik, meg a barátom nemtom hogy miután kihánytam magam eltűnt..... felöltözött és kiment cigizni.....


Ezzel nagyon leégethettem magam?, mert először találkoztam egy csomó emberrel. jajj és ne csak annyit írjatok, hogy igen vagy nem, ha egy csaj ezt csinálná és látnátok, mit gondolnátok róla?


2011. febr. 27. 12:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnálnálak, hogy ilyen barátod van, hogy direkt tömött beléd alkoholt, aztán meg lelépett. Őt mondanám egy lúzer g..cinek és nem téged.

20/F

2011. febr. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Azt gondolnám, hogy "Szánalom."
2011. febr. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
az is fontos hogy te hogyan állsz a dolgokhoz..ha az gyötör allandoan hoyg fuuh most mit gondolhatnak rolam akkor csak duplan csinalsz sajat magadnak mínuszt...en persze pozitivan valaszolok és aszondom hogy a baratod ha igazan szeret akkor megérti a dolgot ugyanis sokat ittá aznap..amugymeg hazibuliba elofordul az ilyesmi
2011. febr. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

"ha egy csaj ezt csinálná és látnátok, mit gondolnátok róla?"


nagy ívben szarnék rá, buliznék tovább hajnalig.


21F

2011. febr. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
latod mit tesz az alkohol ??? vette volna be extasyt azt lenyomtatok volna 8 menetet mindenfele pózban :)
2011. febr. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Na püff nekem, hogy odaírtam ne igent vagy nemet nyomjatok:D De akkor remélem nem nagyon gáz. Ha előfordul akkor előfordul. Legközelebb megállok egy szintnél, és megmutatom úri hölgy is tudok lenni...
2011. febr. 27. 12:40
 7/11 Norb66 ***** válasza:
Helyes, mutasd is meg! :D
2011. febr. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nagyon gáz. Nincs gusztustalanabb, mint egy okádó részeg p*na.
2011. febr. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
utolsó miért az nem gusztustalan ha egy pasi hány???de ugyanaz!!!
2011. febr. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ők itattak téged.akkor megukra vessenek.barátodnak is gondolkoznia kellett volna meg nem othagyni téged.
2011. febr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!