Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek milyen tulajdon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek milyen tulajdonságú kell legyen egy fiú, hogy tetsszen nektek?

Figyelt kérdés
De most komolyan, és ne sablonszövegeket nyomjatok. :)
2011. febr. 26. 21:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
vicces (nekem ez nagyon fontos), de tudjon is komoly lenni, és az hogy ne legyen beszari alak
2011. febr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Hát, nehéz megválaszolni, mert ezt nem lehet bekategorizálni. Szóval szerettem már meg olyat is, akinek egészen más volt az érdeklődési köre, mint nekem. A legeslegfontosabb,hogy hogyan viselkedik az állatokkal, egy ember jellemét leginkább abból lehet szerintem felismerni, hogy olyanokkal hogyan viselkedik, akik "alatta vannak".

Soha nem állnék szóba olyannal, aki belerúg,ahelyett, hogy egy falat kenyeret dobna egy kóbor kutyának, még ismerősnek sem kellene ilyen. Szóval állatszeretet. Ami még fontos, hogy ne kábítószerezzen, legyenek céljai az életben, 30 körül ne úgy gondolkozzon,hogy lesz, ami lesz. Alapvetően az optimista embereket kedvelem, akik örökké csak sajnálkoznak, nos velük is elvagyok, csak nem érzem magam jól velük.

A jó humor pedig hab a tortán,a nevetés az egyik legjobb dolog az életben, szóval nagyon jó, ha van humora :)


Szerintem nagyjából ennyi, asszem leírtam a tökéletes férfit itt félig meddig :)

2011. febr. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:

Nekem van egy ötös rendszerem:

Vicces, kedves, magas, nem bunkó, szeret engem.

Nekem ezek kellenek ahhoz, hogy járjak valakivel:)(jó, ez kissé k*rvásan hangzott, de nekem fontosak:D:D)

2011. febr. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
és a figyelmes senkinél sem fontos? :))
2011. febr. 26. 21:56
 5/17 anonim ***** válasza:

Nekem konkrét elvárásom nincs semmiben, számomra az fontos hogy ne legyen olyan mint a mai tinifiúk többsége..nem szeretem a nagyon rámenős pasikat akiket 1 nemmel nem lehet lerázni, az se baj ha szégyenlős egy kicsit vagy épp nagyon, ez idővel kialakulhat..adja magát és őszinte legyen, figyelmes. De itt nem olyanokra gondolok hogy nyissa ki előttem az ajtókat meg söpörje le a járdát mielőtt rálépek, ne kezeljen "kiskirálynőként", de azért figyeljen oda dolgokra, gondolok itt akármire, persze én is ugyan ezt megteszem.

Szóval na, nehéz leírni, de szeretem a "nyugodt" srácokat. :)

18/L

2011. febr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Azt mondtad ne írjunk sablont :)

Amúgy nem izgat kinyitja-e előttem az ajtót, sosem vártam el, nem érdekel felsegíti-e a kabátomat, szóval nekem ezek az udvariassági dolgok nem fontosak.

2011. febr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Végül is ellentmondtam magamnak, de nembaj, akkor ne vegyétek figyelembe a hozzáfűzésemet. :D
2011. febr. 26. 22:04
 8/17 anonim ***** válasza:

Hát bejöjjön nekem kinézetre. Az nem biztos,hogy a világ leghelyesebb pasija az,de azért helyes legyen :) Legyen izmos,nem szeretem a vékonyka fiúkat. Mindenekelőtt SPORTOS. Sportos csaj vagyok,ezért nekem fontos,hogy a pasi is az legyen. Ne otthon punnyadjon mindig.

Lehessen vele akármiről beszélni. Legyen vicces. Ne legyen erőszakos,agresszív. De védjen meg,ha kell. Figyeljen oda rá,hogy nekem mi a jó,és ne csak magára figyeljen. Azért az is fontos,hogy legyen népszerű a baráti körében,ne csak úgy elbújjon valahova a tömegbe.

Azért lehetőleg ne legyen rossz tanuló,tehát ne egyesei meg kettesei legyenek.

Szeretem,ha azért romantikus is :) És megvalósíthatom vele jobbál jobb ötleteim :P

Lehet úgy tűnik,hogy elég sok az elvárásom. De sok ezek közül azért elég alap dolog. Persze ha szerelmes vagyok akkor nem sok minden beszélhet le a srácról. És elég különféle pasik jönnek be nekem. Ha megtetszik,akkor megtetszik... :)

2011. febr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

én szeretem,hogyha kinyitják nekem az ajtót,ha felsegítik a kabátot,meg hasonlók,mert úgy érzem,h figyel rám és,h nem bunkó paraszt,aki még az alapvető illemtant sem ismeri.(itt konkrétan "az ajtón előre engedem a lányt" gondolok,mert ez nálam alap)

plusz szeretem,hogyha erőt sugárot a fiú.Ha érzem,h megtudna védeni...én ettől olvadok el...:) +persze a többi sablon,amit kértél ,h ne írjunk le:D

18/L

2011. febr. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
nekem a kedves tartalmazza a figyelmest meg az udvariast stb.:):)
2011. febr. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!