Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom nem smárol túl jól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nem smárol túl jól, ha megmondom neki, hogy szerintem min változtasson, az bunkóság?

Figyelt kérdés
Járunk, és elhatároztam, hogy megtanítom hogy kell jól csókolni. Tudom hogy tapasztalatlan...
2011. febr. 26. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
sztem ha finoman mondod neki, h "várj csak,figyelj, megmutatom,mi esik nekem jól a legjobban:)"
2011. febr. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne mondd neki, hanem gyakoroljatok sokat, és próbálj kicsit irányítani közben. A csókolózás tanulható...
2011. febr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!