Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik haverságból kialakult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik haverságból kialakult szerelem?

Figyelt kérdés
dióhéjban: jóban vagyok egy lánnyal, de nem lenne rossz ha több lenne belőle.
2011. febr. 26. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Régen az volt a hibám, hogy minden lánnyal előbb barátkozni akartam és csak utána felszedni.NEM SZABAD. Ha egyszer a barátjának tekint akkor nem fog rád férfiként tekinteni soha.
2011. febr. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Norb66 ***** válasza:
Létezik, de ha bevallod neki hogy többet is szeretnél tönkretehetsz mindent.
2011. febr. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ez egy baromi kockázatos folyamat. rengeteg barátságot tett már tönkre.

nem tudhatod, hogy hogy érez irántad, a lányok nagy része, ha lkönyvel barátnak, akkor ott is maradsz a "barát-zónában" pontosan azért ritka, hogy belemegyünk ilyen barátságból kialakult kapcsolatba, mert az azt a viszonylag bensőséges baráti kapcsolatot tönkrevágja és egy lánynak ez inkább fontos, minthogy belevágjon egy kapcsolatba azzal a személlyel

persze vannak kivételek, mint minden esetben, de előtte puhatold ki, hogy van-e valaki aki tetszik neki, akivel járna, ha konkrétan megemlít fiúkat, akkor pihentesd a témát és ha nehezen is de nyomd el magadban legalább addig amíg nem lesz szabad a pálya. ha szerencséd van akár el is múlhat az érzés, hogy többet akarsz tőle.

ne tegyétek tönkre a barátságot h az igazán jó :)

2011. febr. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Azért ne veszísd el a reményt, mert van ilyen, csak ritka! Én össze haverkodtam egy lánnyal és sokat hülyültünk, elvoltunk, és hamar a legjobb barátok lettünk, ez állt fenn egy hónapig, közbe mindig mesélt egy srácról, hogy szereti de nem akrja elmondani neki, mert akkor vége lenne minden kapcsolatnak köztük és elveszítené... (A barátság alatt én is szerelmes voltam belé és ő is belém:)) Egyiknap rákérdeztem a srácra és tadata hogy én volnél így énnse mondtam el. Viszon rá egy hétre (közbe történtek dolgok,) elmentünk moziba, de nem a filmet néztük, csak egymást és csak öleltük egy mást, puszi, pillangók a hasban stb :D... és most már 6 hónapja vagyunk együtt.


Szóval, amit tanácsolni tudok, hogy figyeld a jeleket, nézzd a szemét, az mindent el mond, nézzd hogy milyen amikor vele vagy, együtt lógtok. Ha valóban csak a "barát zónában" vagy, akkor ne közeledj annál tovább, mint amennyire engedi/szabad, de ha látod hogy ebből több is lehet, akkor mondd el neki, hogy szereted!

2011. febr. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!