Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kérjem el az msn címét,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérjem el az msn címét, és hogy írjak rá. Hogyaaan?

Figyelt kérdés

na szal az a szitu, hogy van egy fiú és a legjobb haverom elmondta neki h nekem bejön és tegnap volt egy buli és ő is ott volt és szemezgettünk néha. és szeretném kérni a segítségeteket, hogy hogyan írhatnék rá, mit mondjak neki?

15(L)


2011. febr. 26. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
A legjobb haverodtól elkéred a címét, de csak szigorú intézkedések mellett. Mégpedig, hogy ne dumálja el neki vagy másnak ... Aztán ráírsz valamilyen ürüggyel... Láttad a bulin és megkerested az egyik portálon és megszerezted a címét... Nagy ügy.. Sokkal nagyobb feneket szoktak ennek keríteni az emberek, mint amekkora van neki valójában...
2011. febr. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ja és a legjobb haveromnak mondta h anno egy másik helyen engem is megnézett.:) de hogyan kellene rá írnom milyen indokkal?
2011. febr. 26. 14:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Pl. hogy otthagytad valamidet a bulin, nem emlékszik-e véletlenül, hogy hova raktad le, vagy hogy mikor volt utoljára nálad / rajtad (ha pl. pulcsit mondasz neki). Légy kreatív! ;)
2011. febr. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
úú köszönööm:DD
2011. febr. 26. 14:58
 5/7 A kérdező kommentje:

óó köszönöm mind a kettőtöknek, ráírtam és olyan jófej meg aranyos ááá:D

KÖSZÖNÖÖÖÖÖM *.*

2011. febr. 26. 22:15
 6/7 anonim válasza:
Hová lett a női leleményesség?
2011. febr. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
eltűnt:P
2011. febr. 28. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!