Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret, de mégis minden más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret, de mégis minden más fontosabb. Mit csináljak? Hogyan adjam tudtára?

Figyelt kérdés

Szeret. Egészen biztos vagyok benne, mert még soha senkinek nem mondta, csak nekem, még soha senkivel nem volt együtt 1 hónappal tovább, csak velem, most már majdnem 5 hónapja. Még senkit nem mutatott be a szüleinek, csak engem.

Sose tudja mikor ér rá, ha mond egy időpontot, többnyire le vannak mondva. Nem szokta megkérdezni ráérek.e, mindig én kérdezem tőle.

Megmondta, hogy neki a barátok nagyon fontosak, mert mmár veszett össze velük lány miatt és nem akarja hogy újra megtörténjen. A pia pedig nagyon fontos neki, így szokott járkálni a barátaival elég gyakran inni is.

DE: nem visz magával (jó 2-3x előfordult, hogy ámentünk vpipázni a barátaihoz) nem hív el az ivászatokra, egy héten 2x max 3x találkozunk. Sokszor előbb megy el, inkább tanul, vagy 'már megígértem a barátaimnak hogy átmegyek' A legdurvább az volt amikor (még szüzek vagyunk) mondtam neki,hogy még soha nem kértem hogy mondjon le valamit miattam, de most az egyszer ne menjen inni, és akkor cserébe adok valamit (szex éett volna, mondtam is neki, tudta is) és azt mondta, hogy majd legközelebb és mivel akkor jött meg, modnta hogy kibírjuk azt az egy hetet ha már ennyit vártunk.

Tényleg ennyire nem lennék neki fontos? Hogyan mondjam meg neki, hogy engem is vigyen el ha ilyen piálós összejövetel lesz? Igazából az lenne a lényeg, hogy magától jöjjön rá, mégse szeretném 'benyalni' magam abba a társaságba. Ha hiányoznék neki úgyis hívna magától nem?


2011. febr. 26. 00:42
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ja még szexel kapcsolatba annyit tegyünk hozzá, hogy eddig valami miatt nem lehetett, és ő már mondta nekem, hogy alig bírja már. De hogy már kibírja ha eddig várt, csak már nagyon nem bírja.
2011. febr. 26. 00:44
 2/12 A kérdező kommentje:
bocsi így este már hülyén fogalmazok xd :)
2011. febr. 26. 00:45
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem is VOLT ilyen barátom. örülök, h már nincs!
2011. febr. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

nagyon szeretné a szexet ,de minden más fontosabb neki?

Ajánlom a guminőt ő neki pont az kell így nem lenne olyan baja ,hogy találkozni barátnővel stb...

Én a helyedben ezt nem hagynám mond meg neki ,hogy vagy sokkal többet foglalkozol velem vagy mehetsz ahova akarsz.

2011. febr. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Itt az a probléma, hogy ilyen szerelmes még soha életemben nem voltam. Halálosan szeretem, tényleg ha valami szervet vagy vért vagy akármit kéne átadni neki, mert valami baja lenne, akkor én lennék az első. Nem szakítanék vele, semmiképpen se. Igazából már beszéltem vele erről. Akkor azt mondta, hogy egyáltalán nem fontosabb, se a pia, se a barátai. De valahogy mégsem így érzem. Bár az is igaz, hogy javulnak a dolgok, mert mondtam neki, hogy nagyon keveset találkozunk, és kicsit feljebb ment a találkozók száma. Csak hogy nekem még az se lenne elég, ha midnen nap látnám *-* és annyira rossz, amikor kitalálok valamit együtt, és mégis lemondja. Tanulnia kell, barátaival lesz, szülei most épp mérgesek és nem hagyják, másnapos és nem tud jönni mert mindjárt odahány.. Ezek már mind előfordultak.

Olyan mintha nem is hiányoznék neki. Pedig nem találkozunk sokat. Mondom heti 2 max 3 alkalmat. Csak nem un meg. Meg egyre jobban látom rajta hogy szeret. De ha valaki szeret valakit akkor mégis együtt akar lenni vele majdnem mindig, nem?

2011. febr. 26. 01:08
 6/12 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? jóban vagy egyébként a barátaival? és ő a te barátaiddal?
2011. febr. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Elsővel egyet értek...

Nekem is volt hasonló barátom, és én is örülök, hogy már nincs!

És nem is lesz soha még egyszer senkivel, hogy én teszek többet egy kapcsolatért.. Mindkét félnek egyformán kell akarni. Különben úgyis vége lesz, csak idő kérdése. Vagy ő gondol egyet és szakít veled, vagy te unod meg, hogy nem törődik veled eleget és dobod.

2011. febr. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Gyanús, hogy nem a haverjaihoz siet ennyire...
2011. febr. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ki fogja nőni, hidd el. Saját magamon, barátaimon, pasimon tapasztaltam! Az már más kérdés, hogy ki bírod-e várni, azaz pazarlod-e az idődet egy ilyen fiúra, ahelyett, hogy értelmesebbekkel ismerkednél... Én kivártam, most azt mondom, hogy megérte. De őszintén szólva sajnálom a rá vesztegetett időt, a sok idegeskedést, vitákat, stb-t.

21/L

2011. febr. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nincs semmi gyanús, igazából mindig felhív, és ilyenkor a barátait is hallom. Akármeddig képes vagyok rá várni amúgy, de most úgy tűnik, hogy tegnap óta is javulnak a dolgok. Majd kiderül. Amúgy ő 17 én 2évvell fiatalabb. Ő nincs jóba a barátaimmal, de igazából nincsenek is olyan jó barátaim, viszont én úgy gondolom, hogy viszonylag jóba vagyok az ő legjobb barátaival :)
2011. febr. 26. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!