Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy el tudjam...

Mit csináljak, hogy el tudjam fogadni, hogy a barátnőmnek néha fontosabb a pasija, mint én?

Figyelt kérdés
Már vagy 7 hete járnak a pasijával, de nekem ez még most is rosszul esik, hogy csak addig tudunk beszélgetni, míg óra van. Nem szólok neki nem akarom megsérteni, mert örül hogy ez az eddigi leghosszabb kapcsolata...de az én érzéseimmel nem nagyon törődik...
2009. dec. 1. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
hát még jó. az lenne a nemnormális, ha te lennél neki fontosabb, mint a pasija. ennek így kell lennie, szerezz te is egyet.
2009. dec. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%
Tedd el láb alól az ellent!
2009. dec. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Majd jó leszel még, ha szétmennek:) Te is ezt csinálnád, ez teljesen érthető, fogadd el! Csak most éppen te vagy a szenvedőalany sajnos. Barátkozz másokkal!
2009. dec. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerezz te is egy pasit akit nagyon szeretsz es akkor meglatod hogy talan neked is fontosabb mint a baratnod.
2009. dec. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
HOgy szerezzen be egyet, akit nagyon szeret??? Ez azért nem olyan egyszerű. Nekem mondjuk nem a legjobb barátnőmmel volt ez, de egy nagyon jóban voltam azzal a lánnyal. Egyszerűen összebarátkoztam a fiúval. Most épp kinn vagyok Londonban neki meg kint van a családja és amikor kijött meglátogatni őket, akkor találkoztunk, mert tök jóban lettünk. Ha nincs vele bajod emberileg, de nem jön be mint pasi, ő meg amúgy is szerelmes a barátnődbe, akkor tiszta sor. Csak persze jól kell eltalálni, hogy meddig jó nekik hármasban és mikortól kell kicsit háttérbe húzódni. De ők mind a ketten a barátaim akartak lenni és én is az övék, ezért dolgoztunk azon, hogy ez megoldható legyen és tök sokat beszélgettünk hármasban a folyosón. Ők se akarnak mindig csak kettesben lenni, különben megunnák egymást... esetleg az első hetekben. Azt meg át lehet vészelni. Ha meg csak a biztos pont voltál neki, akkor nem túl jó barát.
2009. dec. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez a normális? Nem tudom...nekem kicsit furcsa, hogy ő az egyik legjobb barátnőm. A másik ugyanannyira szeret meg törődik velem mint azelőtt...:) Szal én csak ezért nem értem. Persze mindenki más. Örülök is, hogy szeretik egymást. Csak ha összevesznek én vagyok az első...jó erre vannak a barátok..de mindegy. Tényleg nekem kell legyőzni magamban...ezt a féltékenység féleséget:D Köszönöm a válaszokat:)
2009. dec. 2. 17:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!