Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor vki részeg akk tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor vki részeg akk tényleg előjönnek a valódi érzései?

Figyelt kérdés
ma már majdnem ugy voltam a barátommal h szakitok vele, mer megbántott és már nagyon elegem volt belőle. és ezek után nekiálltam sörözni és ittam pár dobozzal és most az elöbb beszéltem a barátommal és rájöttem h én képtelen lennék szakitani vele, mert nagyon szerelmes vagyok belé.
2011. febr. 25. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen. Azt mondjak a gyerekek es a reszegek oszintek.

Bar, szerintem en mar loditottam reszegen.

2011. febr. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nem jön elő semmi csak a gátakat rombolod le
2011. febr. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 TOMAtm ***** válasza:
31%

1:simán kirúgnálak ha söröznél.szóval jó pont a barátodnak hogy eddig nem tette meg.

2:a részegek öszintébbek mert kevésbé gátlásosak alkohol hatása alatt,ez igaz.

3:ha nagyon szerelmes vagy belé akkor a f*sznak akartad kirúgni.na erre mondják h HP.

2011. febr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de olyan szinten megbántott, h már tényleg ugy gondoltam h ez lenne a legjobb megoldás. amugy meg nem szoktam inni cs most annyira kivoltam h már más nem segitett:/ pedig tudom h az ivás nem megoldás
2011. febr. 25. 21:53
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Miért? szerintem tök pozitív ha egy csaj sörözik és nem az ilyen pezsgő meg koktél szarokat issza. :)

Hát én már mondtam részegen olyat amit nem kellet volna, de hazudtam is már. Inkább azt mondanám hogy az elfojtott érzések jönnek elő.

Pl már egy ideje csak rossz jut eszedbe ha a barátodról van szó, és elnyomtad mind azt amiért összejöttetek. Ami most előkerült. Ettől még hallgass az eszedre inkább, legalább mérlegeld a kapcsolatot pro kontra. Mivel azt nem írod miért romlott meg így ebben nem tudunk segíteni.

2011. febr. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak gátlásokat tesz félre az alkohol...especiel most 2 napja jártam efféleképpen...lényeg hogy ha akartam volna akkor megfogom éjszakára...de nem használjuk ki az ilyet :) majd pár nap múlva józanon ;)
2011. febr. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sztem a valódi érzéseket hozza ki. volt h nagyon viszonzatlanul szerelmes voltam, sokat sírtam miatta, részegen pedig kb bárhol el tudtam kezdeni ezért még jobban sírni. akár bulihelyen, akár otthon
2011. febr. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyanazokat érzed részegen is,mint józanul,csak így felszabadul a tudatalattid is és ráébredsz dolgokra meg kimondasz dolgokat,amiket józanul nem tennél.
2011. febr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!