Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mihez kezdjek vele?

Figyelt kérdés

Az a problémám, h jártam egy csajjal(19) fél évig, most szakítottunk egy hete. Azt mondja, h miután összejöttünk 2 nap után belémesett. Amíg jártunk nem is volt ezzel probléma, csak a végén mikor rá akart mászni az egyik legjobb haveromra (ezért szakítottunk). Rá pár napra összejöttek, és még mindig azt mondja, h szeret engem, de már a jelenlegi pasiját is. Én nagyon szeretem, és nagyon rosszul esik őket együtt látni; nagyon nem tudom elfelejteni... Mihez kezdjek? Mit tegyek?

Előre is köszi a válaszokat.

19/f


2011. febr. 25. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:

lesz másik!!, ne figyelj rájuk. élvezd az életet! aki ilyet tesz, az nem szeret igazán!, tudom, mert én 3 hete szakítottam a barátnőmmel. 1 hétig szar, aztán nem figyelsz rá, nem nézed fb on, msn en letiltod, nem törlöd, csak tiltod, ne vedd fel ha hív, ne válaszolj üzenetre, vagy csak órák múlva. és ha ezt megcsin, lehet ha tényleg szeret, keresni fog! engem is keresett, de engem már nem érdekel!

sok sikert. 20f

2011. febr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Neked semmi dolgod nincs, csak várni. Az idő neked dolgozik.

Ha nem keresed, egyre jobban hiányozni fogsz neki, s rájön: nem akar nélküled élni.

2011. febr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos a teljes elkerülés nem járható út, mivel a koleszban majdnem egymás mellett vagyunk, és az órarendünket is úgy csináltuk meg, h minden nap minden óra ugyanaz legyen... De azért köszi.
2011. febr. 25. 20:35
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
figyi, akkor ne figyelj rá órán, koleszban!!! próbálj meg más lányokkal beszélgetni előtte!!!
2011. febr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ülj a terem túlsó végébe, és próbálj meg nem figyelni rá.


Én is jártam régen egy osztálytársammal, aztán a kísértetien hasonló szakítás után csak pár hétig volt kínos a dolog. Aztán megtanultam nem figyelni rá :)


Ezért most lehet, hogy negatívot fogok kapni, de a leányzónak egy iszonyatos és felettébb jogos sallert le kellene kerekíteni ezért a produkcióért.

2011. febr. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
eszedbe ne jusson felkeresni a csajt és érdeklődni utána!!!(semmilyen formába,se iwiw,se fb,se sms,se hívás se msn se semmi!).
2011. febr. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!