Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek zavarnia kéne?

Figyelt kérdés

Hogy a párom velem teljesen más mint a haverjaival..

Velem olyan édes, romantikus, állandóan magához ölel, haza kísér, olyan álomférfiasan viselkedik..

Viszont a haverjaival káromkodik, meg ütögetik egymást, meg olyan lekezelően beszélnek. És mindenki ezt mondja..kérdezgetik tőlem, miért vagyok vele?


2011. febr. 25. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha veled rendes, tojd le a sok irigy hülyét.
2011. febr. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Velük így viselkedik. Te meg a barátnőiddel viselkedsz máshogy. Ez így van.
2011. febr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Eleinte nem gond, de hidd el, később már zavarni fog a babusgatás. Előbb utóbb veled is úgy fog viselkedni, ahogy a haverjaival. Mert őket nagyon régóta ismeri, és megmeri velük tenni. De fél, hogy téged ezzel elveszítene. Hosszú idő, míg teljesen megismerünk valakit .) De ne legyen igazam.
2011. febr. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

De igazad van ez teljesen igaz.

Anynira nem lesz sosem paraszt valaki a barátnőjével, mint a haverjaival, de fog adni azért rendesen. Ezt most nem úgy értem.

Csak igen idővel ez megváltozik.

2011. febr. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ó értem. köszönöm a válaszokat. remélem nem, mert tudja hogy milyen terrorista vagyok..:( XD
2011. febr. 25. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!