Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl reagálom? (kérdésed rövid)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl reagálom? (kérdésed rövid)

Figyelt kérdés
a párom a héten külföldön dolgozott,ma jön haza de már tegnap bejelentette,hogy éjszakára megy dolgozni,ami ugye azt jelenti,hogy vasárnap este kezd.Nagyon keveset lesz velünk megint.Múltkor már ezért veszekedtem vele,most megint le....ja.Mit tegyek!Van egy 19hós kislányunk is.
2011. febr. 25. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:

"Van egy 19hós kislányunk is."


akit valamiből etetni is kell...


így látatlanba azt tudom neked mondani, hogy a belét kidolgozza, hogy megéljetek és arra biztosan nincsen szüksége, hogy ezért még leb@szást is kapjon...

2011. febr. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy csomó ilyen kérdés van, ahol egy anyuka azt kérdezi hogy lecsessze-e a férjét mert az túl sokat dolgozik amikor van egy kislányuk és keveset tud velük lenni. Na most jó oké, mondhatnánk ilyen közhelyeket hogy a pénz nem minden, és fontosabb hogy veletek legyen többet stb, de tudjuk hogy ez hülyeség....meg akarja teremteni a normális családi körülményeket a kislányának, ennyi infobol egy normális törődő apa!


Szerintem ha épp hazajön melóból és majdhogynem máris megy megint, akkor a 2 között arra van szüksége, hogy lássa a kislányát, főzz neki egy finom vacsorát meg szexeljetek egyet....semmiképp sem arra, hogy lecseszd amiért keresi a pénzt!!

2011. febr. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
utolsóval teljesen egyetértek!!ez így igaz.
2011. febr. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én meg tudom,hogy nem így van,mert elég jól kijövünk a pénzből és nincs szüksége ennyi munkára,ugyhogy a pénzre én nem fognám.
2011. febr. 25. 12:56
 5/7 A kérdező kommentje:
ja és én nem szeretném,hogy csak azért legyen itthon velem,hogy szexeljünk mert ettől meg a kedvem is elmegy.
2011. febr. 25. 12:58
 6/7 anonim válasza:
Kicsit kevés az információ a helyzetről. Egy munkahelye van vagy van másodállás is valamint mennyire van beleszólása a beosztásába? Ha nincs sok beleszólása akkor a munkahely váltáson kívül nem sokat tehet, de az nem biztos, hogy megoldható. Szerintem nem a veszekedés a megoldás, hanem hogy nyugodt hangnemben beszélgessetek a problémáról. A veszekedés kiválthat egy automatikus ellenkezést benne ami csak a további feszültséget kelti és gondolom azt egyikőtök sem szeretné.
2011. febr. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mikor mondtam hogy csak azért legyen otthon veled hogy szexeljetek? 3 dolgot írtam hogy mire vágyhat a kis szabadidejében, és a legutolsó volt a szex. Ha meg ennyi munka nélkül is van elég pénzetek, akkor ülj le és normálisan beszéld meg vele hogy ezen változtatni kéne, de ne hisztizz azért mert dolgozik..
2011. febr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!