Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lépnétek, vagy "szenvednétek"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lépnétek, vagy "szenvednétek"?

Figyelt kérdés

18 éves leszek...Elég érett mint külsőre és belsőre is...Így látom magam! A történetem így kezdődött...: Nagybátyám eljött hozzánk egy srác volt vele...Áhh nem is nagyon köszöntünk egymásnak,csak láttam kinéz az autóból én meg Őt néztem... -Gondoltam magamban...Nah ezt azért elvinném egy körre xD -Oké! Nincs ebben semmi extra! Megint találkoztunk Apumnál és megint nagybátyámmal jött...Puszta véletlenségből:) Akkor már egymásra mosolyogtunk és köszönt is:D Wow...Haladás!!!

Ezután nem sokkal elmentem nagybátyámhoz,és "kiloptam" a számát a srácnak,mert időközben megtudtam hogy hívják:D Gonosz!!!:D Úgy voltam vele,hogy majd ha egyszer nagyon bátor leszek,akkor meg hallgatom a hangját:D Ebben sincs semmi rossz! Később bosszankodtam magamban,hogy miért nem v.ki olyannal ismert meg engem,akivel többet találkoznék,így ezáltal vele is többet beszélhetnék...Erre meg jelent a kapuba a nevelőfaterommal...Wááá a képem leszakadt azt sem tudtam hova nézzek:$ Akkor bejött,bemutatkozott,örvednek a szerencsének:D Jujjjj:$

Egy héten többször is meg jelent nálunk,ilyenkor mindig egyre kzelebb és közelebb kerültünk egymáshoz...Secc-perc alatt bele is szerettem...Persze senkinek egy szót sem!!!:D Na oké..így magamban tartottam...Még szerencse!

Egyik hétvégén ugyan így meg jelent nálunk,de egy lánnyal :O Mi??? Soha nem szólt róla hogy b.nője van???:O Aztaaaa:O Igen..Ő a barátnője volt...Na én eldöntöttem,ezt a fiút kiverem a fejemből,örökre elfelejtem...meg is bántott meg nem akartam tönkre tenni őket!

Felvett msn-re és rengeteget beszéltünk ott...elmondtam neki,hogy mi a helyzet,hogy tényleg nagyon tuti lenne,de így nem jó!!! Soha nem volt velem konkrét ezek után...soha nem mondott semmit,csak azt hogy nyugi,el intézem...hittem is neki...egy ideig! Persze ugyan úgy folytatódott köztünk minden...nagyon szerettem,orromig sem láttam a szereremtől! A lány nem szeretett engem,így nem kellett jópofiznom neki,nem is szoktam senkinek sem,pedig ugyan így jártak hozzánk együtt! Egyszer felmentünk a városba bulizni egyik b.nőmmel,és látom hogy az Ő autója közeledik:D Mondom hurrá:D De neeem...Mellette ült a lány is...Meg állnak mizu? Mi a helyzet? Áhh semmi semmi! Erre bevágja nekem a csaj,jaaaa am.képzeljétek terhes vagyok!!! :O MI???? Majdnem össze estem,a fiú csak mérgesen nézett a lányra! Nah mondom gratula...Közben már el is pityeredtem...Haza érte és elhatároztam,hogy soha soha többé nem akarom látni sem a fiút sem a lányt!Befejeztem nem szenvedek többé! Nagy a vágy nagy a szererem,de ez így soha nem lesz jobb! Na oké! Persze nem voltam ilyen erős!!! Ugyan úgy ábrándoztam mi lenne ha? Már csak egy csókra vágytam volna...vagy egy ölelésre tőle...Semmi másra! Mert még csak csók sem volt köztünk! Így telt el több mint egy év...És akkor oda jutottunk,hogy na akkor szülés következik...még szerencse,hogy nem voltam itthon,nyaralni voltam,így már csak azt hírt kaptam meg,hogy meg született a kislány! Persze akkor nem tudom elmondani mit is éreztem..Nem tudtam mit kéne mondanom...Fááj nagyon fáj! A babafogadós bulin én főztem a kaját...mér erre is volt erőm...huhhh..Persze ott nem volt ott a lány,de rajta kívül szinte mindenki...rengetegen voltunk. Nyár volt,meleg,és este kifeküdtünk egy plédre sokan a fűbe!!! Beszélgettünk,nevetgéltünk,mellém feküdt! De csak óvatosan,semmi tapi vagy ilyesmi! És lassan fogytak a vendégek, de még többen feküdtünk a pléden...Erre bealudtam:D gy kis párnán feküdtem életem legnagyobb szerelmével:D Eszméletlen:) Akkor arra ébredtem,hogy csak néz és csendben figyel...Jajj el aludtam...Miaz? Miért nézel??:$ Erre Ő-Csak szeretném,hogy soha ne legyen reggel...Na erre volt ám sírás-rívás! gy bőgtem mint egy kis gyerek! Elaludtunk...Még mindig nem történt köztünk egy csók sem...Pár hét múlva beszéltük msn-en,és szó volt arról,hogy nálunk lesz egy buli rendezve,egy szülinapi party,és hivatalosak mindketten,ill.már hárman! Oké jönnek!!! Hurrá:D Eljött a buli napja,pia ,kaja, meg minden...Kicsit én is ittam,de láttam,hogy Ő is,nem értettem,akkor hogy fognak haza menni,hisz a babával nem lehetnek sokáig...Kis idő múlva bejelentette a lány,hogy na indulás...Ohh mondom nagyon fasza! Nagyon király...Erre mondja a pasi,hogy -figyelj már nem vinnéd őket haza? Itt a kulcs-Én???... Na jó! Meg történt! Mikor vissza értem,tök boldog volt és én is...Medencéztünk az udvaron,zene, megint pia...A medóban meg megfogta a fenekem..tiszta ámulat volt:D Mikor kiszálltunk bementünk a lakásba folytattunk a bulit...Rengetegen voltunk, láttam,hogy kíván,bevallom én is kívántam már...Táncoltunk,nevettünk együtt! Eljött a buli vége,mégis a csattanója! Kiment,hogy Ő még elszív egy cigit a sátorban,vigyek már neki kis párnát...:S Mit??? :O

Na jó...vittem! Masszírozzam már meg...Hujuj:$ Meg tettem:) Közben Ő már simogatott engem...úgy éreztem nő vagyok,nem is jártam a földön...És akkor eldobott ,hátamra fektetett és csókolóztunk...elmondhatatlan érzés volt...Mégis azt hajtottam,neee álljunk meg...neee neked gyereked van,és családod...Erre azt mondta,ha tudom,hogy van nálad esélyem,akkor nem lett volna gyerekem,még másik barátnőm sem...Nem így terveztem,ne haragudj rám,meg értem ha soha nem akarsz már látni! Nem bírtam ki...tovább csókolóztunk...folyton csörgött a telefonja...Akkor hallottam ,hogy már bentről is szól a telefon,mondtam,menj mert ez a b.nőd!!! Erre elbúcsúzott elment...Sex nem volt!! Aztán tudatta velem,hogy mennyire jó volt,hogy szeretne még ilyet, és mondtam,hogy nekem is jó volt,de még mindig gyereked van,és ez nem is változik...Nem bírtam ki egy -két hét után,már mindenem fájt,össze estem,elgyengültem!!! Látni akartam! Egy alkalommal elment a lány a gyerekkel nyaralni de Ő nem ment, elhívott hogy menjek el beszélgetni..nem bírtam ki,elmentem,de anyával:) Be biztosítottam magam:) Persze akkor is rengeteget csókolóztunk,faltuk egymást!!!IMÁDOM! De nem történt meg akkor sem a sex!!! Megálltam...Ez történt nem túl régen,de azóta semmi ilyesmi sem..Ha találkozunk meg van a nézés,a fura tekintet...Látom,hogy nála is hasonló a helyzet mint nálam! Bele őrülök a helyzetbe...Ennyi a történetem,remélem azért páran végig olvassátok,de am nagyon el kellett már ezt nekem mondanom...Fájt,hogy titok marad! Üdv: Anonim


2011. febr. 25. 10:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Jujj:$ huj-juj WOW xD etc...

Belsőre nem vagy elég érett.

2011. febr. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Elolvastam, élvezetes volt. :) Szerintem ez maradjon meg köztetek így ahogy van, egy szép kalandnak. Ha furán néztek, az azt jelenti, hogy nem tudja egyikőtök sem hogyan tovább. Neki ott egy anya és egy gyerek, minimum gyerektartást kellene fizetnie mindenhogy. Morálisan is ott van a gyerek és az anya helyzete, akik egyedül maradnak ugye. Ha lesz alakalom, titokban szeretkezzetek is akár, de lépj tovább. 23F
2011. febr. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ebből egy tök jó kis regény lenne!! :))

Egyébként sztem ez elég reménytelen helyzet!!

Igazából én sem tudom mit tennék!?!Vagy mi lenne a helyes!?

Azért kitartás!!! :):)

2011. febr. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm...Igazából is nagyon tanácstalan vagyok...Ezek,hogy jujj:$ Woww...Csak színesítem vele a történetem...De ennyi:) Várok még válaszokat:) És köszönöm az eddigieket :)
2011. febr. 25. 10:42
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hűű büszke vagyok magamra én is elolvastam:)

Igazából nagyon tetszett a történeted,nagyon romantikus,főleg a masszázsos rész ;)

De nem lennék a helyedben egy ilyen helyzetben,tényleg szenvedés most az életed...de igazából szerintem ha ő szereti a másik barátnőjét,és nyilván a kislányát is szereti,ezért szerintem te is keress magadnak más fiút:)

Sok sikert,kitartát:)

20/L

2011. febr. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%

Lépj tovább!! Ennél többet érdemelsz.


És még ha ott is hagyná a barátnőjét, hogyan bíznál egy olyan pasiban, aki még a gyerek születése után is így viselkedik más csajjal? Sose tudhatnád, kivel hol mikor lép félre.

2011. febr. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lépj tovább.Ne tegyél tönkre egy családot,még ha apuci ennyire ingatag is.Ne rajtad múljon.Keress facér fiút,és nincs bonyodalom.
2011. febr. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha nem lennél érett?
2011. febr. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Valóban nagyon szép történet, bár azt nem írtad a srác mennyi idős... nem mindegy, hogy 20 évesen vállalt gyereket, vagy már egy érett férfi... Sajnos szerintem sincs ennek jövője, legjobb lenne, ha szép emlékként őriznéd, és próbálnád élni a saját életed, nem pedig másokéban mellékszereplő lenni! Biztosan nem egyszerű, meg valahol romantikus is ez a reménytelen vágyódás, de hidd el, nem ez az igaz boldogság!
2011. febr. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
aki elég "érett", az se nem mazohista, se nem önsorsrontó
2011. febr. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!