Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak vagy ne? Ezt most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vagy ne? Ezt most találtam és nagyon sűrgős

Figyelt kérdés
már egyszer kiraktam csak nem írtok rá.szal van 1 barátom, nagyon szeretem, elvileg ő is. viszont 1 lánynak szexis képe volt kint, és olyanokat irogatott hogy te még mindig szép vagy meg ilyenek. szakítsak ezért? hétfő óta vagyunk együtt 18 / l
2011. febr. 24. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:
én ezért nem szakítanék,csak ha megcsalna.te tudod h neked belefér e
2011. febr. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
azért mert valaki kapcsolatban él, nem formálhat véleményt másokról? hol élünk a sötétközépkorban?
2011. febr. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de az a poén hogy ez az exe és szerintem elöbb vagy utóbb megcsalna ha már ilyenenek írkál nem bírna magával ha ott lenne 1 szép formás lány
2011. febr. 24. 22:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Szakíts azonnal, mert már teljesen kivagy és mindenkinek tönkre fogod tenni az életét.
2011. febr. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nézd össze a dátumokat, ha azelőtt írta, mielőtt összejöttetek akkor nem gáz, de ha közben, akkor igen, mert jó esetben azzal kéne foglalkoznia akivel összejött, mert tetszik neki, és annak a hatása alatt van...
2011. febr. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 PT-Daniel ***** válasza:

WOW hetfö ota! Nagyon jol fontold meg, hogy ennyiert hajlando vagy mindezt feladni, ami összeköt titeket. A közös emlekek, a masik megszokott illata, a sok együtt atelt öröm es banat...


Hagyd el a szerencsetlen sracot! Lehet meg van eselye a dögös exenel! Szerintem a hetfö ota tarto kapcsolatotok neki is kinyithatta a csipajat, hogy ott jobb helyen van.

2011. febr. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem mert még mindig azt mondja hogy szeret szétválaszthatatlanok vagyunk stb
2011. febr. 24. 23:25
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért ez kemény 18 évesen...

És egy 4 napos kapcsolat után...


Szakíts, megkönnyíted a fiú életét, az tuti.

2011. febr. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem nem fér bele egy kapcsolatba az ha a pasim a hátam mögött más csajoknak írogat h jaj de szexis vagy meg gyönyörű, mert akkor lförtöl vele, és titkolja h vagy te neki, tehát másokat bíztat, sztem ha titokban maradna akkor le is feküdne vele, vagy max csók, esetleg randi, webkam szex, ez nem fér bele egy kapcsolatba, egy szerelembe, aki szeret az ilyet nem tesz
2011. febr. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!