Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jajj. Ezzel csak en vagyok igy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jajj. Ezzel csak en vagyok igy?

Figyelt kérdés

Amikor olvasom itt hogy 'ugye bejovok ennek meg annak mert ezt meg ezt csinalta', radobbenek h velem ilyen sose volt... Sose lesz??? Neha annyira elmegy az onbizalmam, el a francba, es onnan nem egy konnyu visszarangatni... Tudom mik a hibaim, es ezek annyira rosszakk, hiszen vkire ranezek es annak meg nincs olyan...

Mondtak mar h szep vagyok, de most komolyan miert lennek? Meg, olyan rossz hallani h vkinek igy alakulgatnak a dolgok az ilyen pasival meg .... Nekem nem alakulgat semmi, es ez neha olyan rossz erzes.... Amugy 14 vagyok.


2011. febr. 24. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Figyike, fiatal vagy még nagyon. :)

Nyugodj meg, mert nincs semmi baj! Nem passióból mondták hogy szép vagy. Nekem még 16 évesen se alakulgattak a dolgok, csak 19 évesen először...kész. Ennyi:)

2011. febr. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
biztos zsidó vagy. azért nem kellesz senkinek
2011. febr. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kosz az elsonek.:)

nem, nem vagyok zsido...

2011. febr. 24. 22:19
 4/6 anonim ***** válasza:

nyugii, tényleg fiatal vagy még:) elhiszem hogy milyen érzés hallani meg látni hogy a többieknek már összejött vmi, stb, velem is ez volt/Vvan. sőt sokmindenkivel. egyszer neked is összejön majd, csak légy türelmes.

a szépség dolog meg... tudod a szépség relatív.kinek mi... biztos van aki tényleg szépnek tart:)

fel a fejjel!

2011. febr. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2011. febr. 25. 12:37
 6/6 anonim ***** válasza:
14 évesen élvezd az életet, lógj a barátnőiddel, ne foglalkozz ezzel pár év múlva majd megváltozik.
2011. febr. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!