Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy a barátnőm nem mond nekem igazat?

Figyelt kérdés
Már több mint 6 hónapja vagyunk együtt, és még az előtt jártunk 6 hónapig. Valamiért mindig annyira zavar ha nem veszi fel a telefont, sose érdeklődik utánam... Mindig mikor azt mondja, hogy egy adott dátumon nem ér rá, és elmondja hogy hol lesz, akkor azt hiszem hogy máshol van. Lehet hogy csak idegeskedek? SEGÍTSETEK SOK JÓ TANÁCCSAL!!!
2011. febr. 24. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Megcsal
2011. febr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mondta a féreg.
2011. febr. 24. 21:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Paranoiás vagy
2011. febr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És mi volt a két 6 hónap között? Alighanem az lehet a titok nyitja. Valamiért csak volt az a szünet, volt valami csalódás, bizalomvesztés, bármi (nem feltétlenül csak az egyik oldalról). Ezt gondold végig, és talán rájössz, hogy okkal kételkedsz-e az őszinteségében.
2011. febr. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Mert !!!NŐ!!!, miért mondana igazat? Nem szokásuk.
2011. febr. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem ellenőrizd le, ha nem dől meg szerencséd van.
2011. febr. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

22:16. gondolom, átcseszett valamelyik nő, vagy kidobtak. sajnáljuk, de az általánosítás egy nagyon nem egyenes dolog. köszönjük.


szerintem nem őszinte veled. megmondanám a szemébe, hogy ez így nem jó, megkérdezném, miért csinálja, és legyen őszinte. ennyi:)

2011. febr. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Kiderült, hogy csak paranoiáskodtam és nem volt önbizalmam.
2011. márc. 6. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!