Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig az ún. "bénáknak"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig az ún. "bénáknak" van pasija?

Figyelt kérdés
Van 2 ismert barátnőm..Mind kettő csúnyácska. Mégis van pasijuk..Miért mindig az ilyeneknek van?? Bocs 3 barátnőm..
2011. febr. 24. 20:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Azért "béna" valaki, mert esetleg "csúnyácska"? Arra nem gondolsz, hogy esetleg, inteligens, jó humorú, kedves, érdekes is lehet valaki, és nem csak a külső van ami megfoghatja a fiúkat.

Ha komolyan ilyen felszínes és sekélyes vagy, akkor te vagy a béna, és nem csodálom, hogy nincs pasid.

2011. febr. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

barátnőd?

hát ilyen barátnő nem kéne nekem.

2011. febr. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Lehet hogy az a 2 (veled ellentétben) nem akarja lehúzni pénzzel a fiúkat? nem nyivákol és elégedetlenkedik?

Lehet hogy ŐK képesek félig-meddig normális ember módjára viselkedni? Csak egy ötlet...

2011. febr. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Egyébként ők nem a teljes barátnőim..És nem mondom magamra hogy szép vagyok..Nem vagyok önző pi.csa egyáltalán..Ja és igen..Ők is kibeszélnek a hátam mögött...szal ennyi...És légyszi csak azok írjanak akik nem akarják azt mondani hogy önző p.icsa, k.urva meg stb. És nem úgy értem hogy béna hogy szar a külseje, hanem egyszerűen bénácska...Úgyhogy ink. azok válaszát várom akik nem önző .icsáznak leh..Kíméjetek ezzel.
2011. febr. 25. 16:49
 15/19 A kérdező kommentje:
Jah és igen...Én nem lehúzom a pasikat mert nekem nem egy gazdag valaki kel......Egyébként sok barátom van..És mert ezt a 2-3mat megemlítettem nem kell egyből leb.aszni..Úgy tesznek itt egyesek mintha ők sosem beszéltek volna ki senkit..Amúgy meg abból a 2-3ból az egyik igen is mocskos...A többi viszont nem...Szal én nem ezeket a mocskos válaszokat kértem..Ha annyira ilyen mocskos választ írtok akkor folytsátok magatokba...Jah és igen nekem áll feljebb mielőttt még ezt mondaná valaki..
2011. febr. 25. 16:53
 16/19 anonim ***** válasza:

Nem azon háborodtam fel, mert kibeszéltél valakit. Az a te dolgod.

Az a visszataszító, hogy azt gondolod, hogy attól mert valaki nem szép, akkor már rögtön béna, meg nem is lehet pasija. Komolyan azt hiszed az egyetlen ami egy fiúnak érték lehet az a külső? Szerinted az inteligencia a kedvesség humor, kisugárzás nem lehet vonzó? Ha komolyan csak a külsőt hiszed értékmérőnek, akkor hamar nőj fel kislány, mert így sosem lesz IGAZI párkapcsolatod, csak jól megdugnak majd és otthagynak. Mert a szépség nem tart örökre.

A felszínes hozzászólásod miatt gondolom azt, hogy éretlen és sekélyes valaki vagy, és igazán szomorú ha más tulajdonságot nem tudsz észrevenni másban. Menj vissza inkább a tanuláshoz, talán ragad rád valami és ne oszd itt az észt, mintha te szartad volna a spanyol viaszt. Inkább gondolkodj el azon mit jelent ha ennyien ellened szólnak.

Egyébként is hány éves vagy? Ez azért érdekel.

2011. febr. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"Szal én nem ezeket a mocskos válaszokat kértem.."


Nem mindig azt kapod, amit kérsz. Néha azt kapod, amit érdemelsz.


Aki nyilvános fórumon kérdez, annak ezt a lehetőséget vállalnia kell.

2011. febr. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
meg ha nem azt írtad volna h barátnőid, akkor egészen más lenne..
2011. febr. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nekem nem is a barátnőim hanem néha néha szoktunk velük lenni..Nem olyan barátnőim hogy éjjel nappal velünk vannak..Egy egyszerű barátok és kész.
2011. febr. 28. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!