Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim megcsal szerintetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim megcsal szerintetek, vagy á dehogy?

Figyelt kérdés

Igazából nincsenek veszekedéseink, azt hittem minden ok, hát így útolag túl szép is ahhoz hogy igaz legyen!

Épp a nyelvvizsgámra töltöttem le anyagokat és nem kutattam a gépén, sosem szoktam, csak annyi volt hogy lejött a legördülősáv rajta az internetes előzményekkel, a rosszlanyok.hu jött fel. rá mentem és hát azt hittem felrobbanok! szerintetek tényleg megcsal és eljár ezekhez a hivatásosokhoz. Kérdőre vontam, és azt mondta hogy csak azért nézi mert erre izgul fel. Én meg mondtam hogy nem most jöttem a legelőről, hogy ezt belegeljem. Azóta elkaptam egy fertőzést is, azóta mióta ez kiderült ez a honlap még csókolozni se csókoloztunk. Apámmal beszélgettem, szerinte megcsal, anyám sosem szerette úgyhogy most ujjong. Barátnőm szerint ő ilyen. Ennyire látványosan tenné? Nem zavartatva magát. Én nem hinném, hogy fel lehet izgulni hirdetésekre, kitakart fejekre és alig látszó nunikra.


2011. febr. 24. 17:15
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Teljesen kiborultam, azzal a ......szal amivel ezekben a nőkben, azzal...szóval. Legalább akkor egy minőségivel tette volna, úgyértem egy másik barátnővel, aki nem igy árulja magát. Igazából teljesen elhültem. Még szerintem fel sem fogtam. Természetesen ő mind a mai napig tagad. Még együtt lakunk, de csak az albérlet díj miatt, még nem találtam másikat. De csak idő kérdése. Semmi sincs köztünk.

Ő azt mondta, sosem menne k-hoz, egyszer volt fiatalon kiváncsiságból azt is megbánta, mert nem lett jó vége, nem is élvezte az agyonhasznált darabfa nőt.

2011. febr. 24. 17:19
 2/15 anonim ***** válasza:
Ugyan már, kedves! Tegnap én is ilyen oldalt néztem, mert itt a véletlen kérdéseknél kijött egy olyan, hogy mennyibe kerül egy prosti és be volt linkelve egy oldal. Én megnéztem, kik is ők, stb... Nem járok hozzájuk, hiszen 30 éves férjezett nő vagyok!
2011. febr. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én elsőre azt mondtam volna nem csal meg, csak kíváncsiságból nézegette, én is megnéztem nő létemre, persze csak egyszer-kétszer. De az, hogy már egyszer volt k*rvánál, némi gyanúra ad okot. Tutira úgy se mehetsz, vagy hiszel neki, vagy nem. :S Én fogalmam sincs adott helyzetben mit tennék.
2011. febr. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy még nem csalt meg, de ha prostis oldalakat néz, amin az arc is ki van takarva, egyértelmű hogy megfordult a fejében. Ha csak meztelen nőkre lenne kíváncsi, nem ilyen oldalakat nézegetne.

(ezt arra alapozom hogy a volt férjem ugyanezt csinálta, ő később lebukott)

2011. febr. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nincs köztetek semmi,nem is csókolóztok,meg semmi közötök egymáshoz,és különköltözöl,és betegséget kaptál,tehát egyértelmü hogy krv@zik a pasid,és még igénytelen is mert nem védekezik,akkor nem értem minek tetted fel ezt a kérdést? Minden egyértelmü,de már nem mindegy?
2011. febr. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Akár hihető is lehet, amit mond, de mi az a fertőzés?
2011. febr. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az,hogy ilyen oldalakat néz az nem feltétlen jelenti azt,hogy megcsal vagy megcsalt,de az hogy elkaptál valami fertőzést az igen azt jelenti,megcsalt!
2011. febr. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 szilvo79 válasza:
szia.én nem ismerem a párodat,de ha amúgy minden rendben volt,nem merném kijelenteni,hogy megcsalt.mióta voltatok együtt?a fertőzésnek több oka is lehet,ez sem bizonyíték.vagy nőgyógyász kimondta,hogy csak nemi úton terjed?az,pedig ha megnéz egy ilyen oldalt,nem megbocsájthatatlan bűn!biztos vagy benne,hogy szakítani akarsz vele?nem szereted már,sose szeretted,vagy csak egyszerűen nem bízol már benne?
2011. febr. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én sem merném kijelenteni, azért ilyen egyszerűen, hogy megcsalt. De most már úgyis mindegy, mert így, hogy még csak csókolózni se vagy hajlandó vele ennek a kapcsolatnak már lőttek.
2011. febr. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%

Ha még csak nézegeti nem gond. De ott a baj, hogy kaptál egy fertőzést. Az nem internetről jött vírus. :S

Szóval el kell hogy keserítselek, nőzik.

És szerintem sokkal rosszabb hogy ilyenekkel, mint ha másik nőt talált volna...

2011. febr. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!