Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Talizgatok egy csajjal egy jó ideje és ugyérzem beleszerettem.A hétvégén volt buliban a barátnöjével és megismerkedett egy fiuval akivel összeis jött.Amiota tallizgatok vele már mondtam neki nem is 1X,hogy szeretnék vele járni stb.Vittem neki virágot is meg minden.
2011. febr. 24. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes tovább foglalkoznod vele. Találkozgattatok, virágot vittél neki, mondtad neki hogy járnál vele és tetszik neked ő mégis egy másik fiút választott. Akkor meg minek tovább erőltetni? 28/f
2011. febr. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

mindenki ezt mondja

hát ilyen nincs...na mind1

2011. febr. 24. 14:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajna így van. Törődj bele. Lesz jobb ne aggódj!
2011. febr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Pj0tr ***** válasza:

Most a véleményünket kérdezed vagy csak hallani szeretnél egy neked tetsző választ? Írd le mit szeretnél látni a monitorodon és ígérem be Crtl+C, Ctrl+V-em.

De egy picit sem érzed megalázottnak magad? Mert még nem is arról van szó, hogy nem tudott az érzéseidről. Kihasznált téged! Tudta nagyon jól, hogy nem akar veled összejönni, de mégsem utasított el rendesen (vagy csak nem osztottad meg velünk...) és hagyta, hogy csapjad neki a szelet, mert jól esett neki, de az első adandó alkalommal összejött egy másik sráccal.

2011. febr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

igy történt az egész ahogy leirtam az utolsó betüig

és igen igazad van hagyta,hogy csapjam neki a szelet

soha nem fogom megérteni a nöi gondolkodás,mert vagy nehéz vagy egyszerü csak kihasználnak minklet vagy nem tudom...érdekelne mi lenne erre as válasz ha kiirnám ide kérdésnek...

de persze nem baj !!! lesz majd más söt jobb is tudom:)

ez a csalodotság ugyérzem megerösitett engem :)

2011. febr. 25. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!