Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El lehet fojtani a szerelmet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet fojtani a szerelmet?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok. Eddig úgy gondolkodtam, hogy nekem hosszú távú kapcsolat kell mély érzelmekkel. Tapasztalatlan voltam/ vagyok, nemrég megvolt az első komoly szerelmi fellángolásom, ami egy nagyon bonyolult ok miatt kudarccal végződött. Most már nagyon másképp látok mindent, nincs szükségem feltétlenül, hosszútávú, mély kapcsolatra. Szeretném, ha körülvennének lányok, szeretnék barátnőt, de nem akarok egyikük iránt sem szerelmet érezni, csak szeretetet. Ez mennyire életképes gondolat? Köszönöm
2011. febr. 23. 20:36
 1/4 anonim válasza:
100%
A szerelmet nem lehet erőltetni és irányítani sem, csak jön magától. El lehet fojtani (legalábbis van, akinek sikerül), de hogy így akarj belevágni egy kapcsolatba, az elég nagy marhaság. Akkor inkább bulizz, ismerkedj, párkapcsolatba pedig csak akkor kezdj, ha megtaláltad azt a lányt, akivel feszélyezettség és ilyen gondolatok nélkül együtt tudsz lenni, másképp semmi értelme. :)
2011. febr. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
El lehet fojtani érzéseket, de ne kérdezd hogyan. Nem tudnám megmondani, én már csak rutinból csinálom.
2011. febr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a baj,hogy egyszer minden véget ér,és nem leszel örökké szerelmes 1 lányba.Idáig komoly kapcsolatot szerettél volna,most nem sikerült.De még annyi lányt meg fogsz ismerni az életed során,és nem te fogod eldönteni,hogy mit akarsz érezni egy lány iránt.A szerelem magától jön,és fogod majd érezni.Hiába mondod magadnak,hogy "nem akarok szerelmes lenni ebbe a lányba" hogyha vonzódsz hozzá és jól érzed magad vele...

Senki sem tud a szívének parancsolni és,hogyha szerelmes leszel,akkor szerelmes leszel és kész.De ebbe semmi rossz nincs,mert hogyha csak szeretet akarsz érezni a barátnőd iránt,akkor az olyan,mintha csak egy havernőd lenne és ez nem szerelem.Most biztos össze vagy zavarodva mert kudarcba fulladt a kapcsolatod,de idővel másképp fogod gondolni.

Az addig oké,most nincs barátnőd,vegyenek körül a csajok,bulizzál,17 éves vagy élvezd az életed,ameddig fiatal vagy,de olyat ne mondjál,hogy nem akarsz szerelmes lenni mert A SZERELMET NEM LEHET ELFOJTANI!!!!

Nekem is voltak ilyen szakaszok az életemben,mikor csalódott voltam és megfogadtam,hogy egy pasiba sem leszek soha többé szerelmes.És tessék 1 év sem telt el és újra szerelmes lettem valakibe...

2011. febr. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, 3-nak különösen. Ennél szarabb dolog a világon nincs...
2011. febr. 24. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!