Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok titeket mennyir érdekel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket mennyir érdekel egy 2 évvel fiatalabb fiú? (14-18)

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugyan nem tartozom bele a korosztályba,amit megadtál,de nekem majdnem 2 évvel fiatalabb a párom,én 24 leszek nyáron Ő most töltötte be a 22-t.Ha érettebben is tudsz viselkedni bizonyos helyzetben,mint a korodbeli fiúk,akkor semmi gond szerintem.Mi is már 3 éve vagyunk együtt,együtt élünk,és tervezzük a jövőt.Vannak csajok,akiket zavar,de ha bebizonyítod,hogy nem vagy gyerekes,mint a többi hasonló korú,akkor lehet,hogy megváltozik a véleményük...:)
2011. febr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hat, amikor egy lany 14 es a fiu 12 meg elegge merfoldkovekre vannak egymastol, mind gondolkodasilag, mint testileg... Hiszen a lany kamasz, a fiu meg meg csak kamaszodik, jo esetben. Szal en nem jarnek fiatalabb sraccal, a kesobbiekben -olyan 22- eves korban talan, mert akk mar mindketten felnottunk...:)

amugy volt osztalytarsam apja 18 evvel volt fiatalabb az anyanal... Vhogy mukodot naluk a dolog.:)

2011. febr. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Már bocsi, de ez nekem nagyon négy év korkülönbségnek tűnik^^

Amúgy ha szereted, érett(lelkileg, testileg), akkor hallgass a szívedre.

2011. márc. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A 14-18 a lányok életkora akiket kérdezek :-)
2011. márc. 7. 15:42
 5/8 anonim ***** válasza:
engem zavarna, pláne ebben az időszakban. Később már nem számít :)
2011. márc. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

xD

Az más:D

2011. márc. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Semennyire!:D

17 éves vagyok és ebben a korban sokat számít az a -2 év.A tapasztalataim alapján még a 17-18 éves fiúk is gyerekesek,nemhogy a 15 évesek..

2012. okt. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
gyerekes helyett inkább az éretlent használnám*
2012. okt. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!