Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet még menteni?

Figyelt kérdés
Szakitottam a barátnőmmel. Jó kapcsolatunk volt, már az összeköltözés is szóba jött, szerettük egymást, stb. Állitólag még mindig szeret, eléggé megbántottam, többször is volt már vitánk, szakitottunk is kétszer rövidebb időre, de mindig adtunk magunknak egy újabb esélyt. Most azonban úgy érzi, nincs energiája még egyszer újrakezdeni, mert nagyon zavarják a rosz dolgok, amik történtek. Most ott tartunk, hogy barátok vagyunk, kértem egy kis időt, hogy visszaszerezzem a bizalmát és lecsituljanak a dolgok. Szerintetek van esély, hogy minden rendbe jön? Van értelme egyáltalán újra kezdeni, harmadjára is?
2011. febr. 23. 18:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Sem újrakezdeni nincs értelme,sem ennek a "legyünk barátok" baromságnak(bocsánat),mert ilyen nem létezik.
2011. febr. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!