Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Elmondjam, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elmondjam, vagy ne? Ti mit tennétek? Indokot is kérek!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szóval:

Van egy lány akit én már ezer éve ismerek, nagyon jóba vagyunk, meg mindent elmond, megvan a kölcsönös bizalom.

Osztálytársam kb 1 hónapja figyelt fel erre a lányra rajtam keresztül (facebook lájkolások) és a képek alapján be is jött neki a lány. Megkeresett engem, hogy honnan ismerem mit szeret stb.. Felvette msn-re nagyon jót dumálnak nap mint nap, meg a múlt héten is találkoztak.

Osztálytársam ekkor már teljesen belebolondult a lányba, azóta szinte be nem áll a szája, nagyon boldog, mindig csak róla beszél.

Tegnap beszéltem a lánnyal más témáról és előkerült ez is, de azt mondta h jófej srác az osztálytársam, meg kedves meg minden, de nem fog vele járni, mást szeret, viszont semmi erre utaló jelet nem tett, (sőőt).


Szóval a kérdés:

Rontsam el a fenenagy jókedvét osztálytársamnak és mondjam el mi a szitu, vagy inkább hagyjam hogy ő tapasztalja meg?

Ti mit tennétek? Indokot is kérek!


2011. febr. 23. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne mondd el! majd a lány elmondja neki
2011. febr. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mert ha tőled tudja meg akkor lehet,hogy az is rosszul fog esni neki hogy a "háta mögött" beszéltek.


előző voltam

2011. febr. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én inkább a lánynak mondanám,-hogyha tényleg szerelmes valaki másba és abszolút esélytelen az osztálytársam-akkor jelezze neki,hogy ez csak barátság a részéről.Magyarán ne szédítse.Az osztálytársamat meg max. óvatosságra inteném,mert lehet,hogy a lány időközben meggondolja magát és akkor én lennék a rossz,hogy miért mondtam azt ,h a lány nem is akar tőle semmit.

Én ezt tenném a helyedben.

2011. febr. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én sem mondanám el.

Rossz hír vivője...

Meg aztán, az a lány dolga. Meg kettejüké.

2011. febr. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne mondd el, mert neked még talán el sem hinné. Beszélj a lánnyal, hogy tegye meg, amit megkövetel a haza!
2011. febr. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem se avatkozz bele.Majd megmondja neki a lany
2011. febr. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!