Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mi lehet a baja, miert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi lehet a baja, miert csinalja ezt?

Figyelt kérdés
Egy csaj akit mindjart 1 eve ismerek (es nagyon jo baratok vagyunk) nagyon megkedveltem es asszem szerelmes is lettem bele.Mondtam neki hetvegen hogy talakozzunk a heten valamikor mert szeretnek vele beszelni 4szem kozt,de mindig kerdezte hogy mi lenne az es a vegen azt mondta hogy megharagszik meg ideges lesz ha nem mondom el es csak annyit mondtam hogy fontos dologrol lenne szo de a reszleteket eloben majd.Erre nem irt akkor semmit es nemsoka le is ment messrol.Aztan hetfo kedden nem voltam ithol es meg is faztam szal meg ma se tudtunk talakozni de tegnap beszeltem vele es egy ido utan berakot invibe:-?aztan feljott de nem irt vissza semmit...Mi baja van most? 17F/18L
2011. febr. 23. 16:27
 1/3 anonim válasza:

Magyarázat lehet az, h sejti mit szeretnél neki mondani és megijedt tőle. Lehetséges, h félti feláldozni a barátságotokat. - hasonló volt már velem is

Persze lehet, h nem is sejti... akkor viszont nincs ötletem.

2011. febr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ertem, csak az van hogy aznap meg felhivott magahoz hogy nezunk nala egy filmet es kozben egyunk mekis kajat igaz nem jott ossze helyette elmentunk a mekibe es ott ettunk,de aznap este mondtam neki h kene beszeljunk szal azert furcsallom hogy igy viselkedik
2011. febr. 24. 14:22
 3/3 anonim válasza:

Nemtudom azóta sikerült beszélned-e vele, de ha nem, okvetlen keress rá módot és mondd el neki. Ha nemmondod el örökre bánni fogod...úgy meg legalább tudnád h megpróbáltad.

eléoző voltam :)

2011. márc. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!