Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet még összejöhetek a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még összejöhetek a volt barátommal? Miért volt tegnap ilyen, esetleg azt akarta kimutatni ezzel, hogy akar? Mit lépjek? Vagy, ne lépjek?

Figyelt kérdés

Bevezetés képpen leírom, hogy mi volt annó: fél évet voltunk együtt, senkit soha úgy nem szerettem, ahogy azt a fiút és még máig úgy gondolom, hogy én úgy, ahogy őt szerettem, mást már nem fogok, legalábbis nem olyan szerelemmel. Szakított velem fél év után, nyáron, nem tudom a pontos okot, amikor rá kérdeztem, nem adott kielégítő választ. Akkoriban nem volt neki munkája, nem dolgozott, csak anyukájától kéregetett pénzt, füvezett és lehet ez "mérgezte" meg a kapcsolatunkat.

Szakítás után nem találkoztunk, közös barátoktól hallottam csak róla, pl. hogy már leszokott a füvezésról, szeptember óta melója is van és még mindig azon a helyen dolgozik.

Tegnap voltunk egy közös buliba, az elején már kidőlt, mert nincs már hozzászokva a piához, csak 4-5 felest ivott. Aztán később már felébredt, kijózanodott...

Kimentem a kertbe, ott volt a barátnőmmel, erre a barátnőm, hogy "No jó, itt hagylak titeket, beszéljetek"...Kezdte ő:"Hogy vagy? Mi van veled? Én dolgozok, azóta amióta széttmentünk sokat változtam, gondolkodásban is, és pár dolgot a múltból sajnálok, h úgy történt. Neked még meg van a pasid? Vagy egyedül vagy?" Mondtam, h nem nincs barátom.

Bementünk, hideg volt...Bent leült mellém, fáztam, áttkarolt, simogatott, mindig a pulcsimat huzogatta, hogy meg ne fázzon a derekam.

Oda mentem a pc-hez berakni vmilyen számot, ő meg oda jött, adott egy puszit(majdnem a számra), majd kiszaladt.

Ennyi....Lehet, h ő csak ezeket egy kedves gesztusnak tartotta?Vagy?...Lehet csak én képzelem be a dolgokat?Meg van rá az esély...De nem tudom elfelejteni...Nem tudom mikor fogom újra láttni, mert más városban dolgozik és nem jár mindig haza, minden hétvégén. Lehet már nem is lesz lehetőségem. Esetleg jelöljem be a neten ismerősnek és várjam meg, hogy írjon?Vagy csak várjak?Ha majd úgyis fog akarni vmit jelentkezik?...Nem tudom...Ez most úgy felkavart, és nem csak az emlékeket, hanem az érzéseimet is :(

Hm? (Kíméljetek a bunkó megjegyzésektő)

A válaszokat előre is köszönöm!


2009. febr. 15. 10:12
 1/2 A kérdező kommentje:
A korom lemaradt, 18 éves vagyok.
2009. febr. 15. 10:14
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia én is 18 éves vagyok és lány.


A véleményem az,ha én is ilyen helyzetben lennék,megvárnám,hogy ő keressen fel,mivel ő szakított veled,most hagyd hagy bizonyítson,hogy akar téged!

2009. febr. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!