Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért csinálja ezt? Nem értem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért csinálja ezt? Nem értem mér nem mondja meg hogy nem akar ebben a szerepben lenni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Párom 23 én 24 vagyok négy éve vagyunk együtt, van egy két és fél éves gyerekünk. De most megint csajokkal telefonál.Rákérdezek hazudik és tagad még ő van kiakadva. Elengedni nem akkar és azt mondja hogy így szeret ugy meg.vesz mindent............Lehet tényleg szeret csak mint anyát ugy ?
2011. febr. 23. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:

23 évesen és van neki egy 2,5éves gyereke ez elég nagy felelőség.

Enged el őt egy kicsit. Hagyj neki kicsit több teret és szabadidőt. Ne várd el, hogy mindig veled legyen, ne fagasd őt, hogy hol volt, kivel telefonált, mit csinált stb. mert ezzel csak eltávolodik tőled.

és azért csinálhatja, mert ahogy már említettem nagy a felelőség és kevés a lazítás. Enged meg neki, hogy elmenjen nélküled is bulizni, sétálni, hogy egyedül legyen.

ami meg a legfontosabb, mutasd meg neki, hogy bízzol benne. Ha szeret úgyis visszatér hozzád:)

2011. febr. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
rendben van én is ezen gondolkozok menyen elengedem, és hagyom élni, nagyon rossz érzés és fáj még így hogy belegondolok is.:( De ha már megoldás nics menjen egyépként 1csajal veszi mindig fel a kapcsolatot, ez lehet azért mert nem teljesült a szerelmük? Közbeszolt az apja és az anyja?
2011. febr. 23. 11:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Téged választott.

Tőled van gyereke.

Veled akar lenni.

Olyan nincs, hogy a szülők beleszólnak egy kapcsolatba és az miat lesz vége.(tehetnek ilyet, de akkor max. csinálják titokban).

Szerintem ilyenről szó sincs. Szeret Téged, ez biztos. Lehet hogy azért veszi fel mindig azzal a lánnyal a kapcsolatot mert bízik benne(rajtad kívül). Vagy lehet hogy valami meglepetést terveznek Neked, és ez miat hazudok vagy valami ilyesmi. Nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni:)Az első válaszoló vagyok.

2011. febr. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez nem az első eset ezzel a csajjal ez a csaj együtt volt annó párommal , majd a bátyával és szét probált már szedni minket , de van olyan szülő az ő szülője pont ilyen ezzel a csajjal kapcsolatban. Mindegy ma beszélül. Köszönöm a választ.
2011. febr. 23. 11:13
 5/7 A kérdező kommentje:
És ha most elengedem és nem jön vissza???Akkor nem tudom mi lesz.
2011. febr. 23. 11:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Bízz benne, hogy szeret és visszajön. Ha mégsem akkor nem tudom mit tudsz tenni. Az biztos, hogy nem lesz könnyű.
2011. febr. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
NEKEM AZ A VÉLEMÉNYEM JÁRJ NYITOTT SZEMMEL.!TAPASZTALATBOL TUDOM FELTÉTEL NÉLKÜL NEM SZABAD MEGBIZNI SENKIBEN.TISZTELET A KIVÉTELNEK.CSALÁDOS EMBERNEK MÁR NEM KELLENE IGY TENNI.
2011. febr. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!