Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon nagy baj? Ciki? Fiúk, ehhez mit szólnátok?

Figyelt kérdés
Ha egy lánybarátotok vallaná be nektek, hogy nem csak barátként néz rátok. Tetszetek is neki meg akár még szerelmes is belétek? Gáz ha ezt egy lány mondja a fiúnak?
2011. febr. 22. 21:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha 16 alatt vagytok akkor - sajnos - neked kell nyitnod... Ha már fölötte akkor neki kellene. Ha nem lép egyik jeledre sem, akkor csak kérdez egy olyat, hogy "Mi a véleményed rólam?". Hátha... Ha azt se veszi észre akkor felejtsd el. De mint írtam, inkább én nyitok, ha már megkaptam a jelzést...
2011. febr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
15 évesek vagyunk.
2011. febr. 22. 21:48
 13/15 anonim ***** válasza:
a szerelem minden korban szép és mindegy hogy ki kezdeményez.sok szép pillanatot nektek...
2011. febr. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Fiu és lány között nincs barátság alapbol majd rájössz később.. főleg ha tetszetek egymásnak, meg flörtöltök az milyen barátság? én nem flörtölök a barátaimmal :D

24F

2011. febr. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz, és én nagyon örülnék neki.

19|F

2011. febr. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!