Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy hihetném el ezt neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hihetném el ezt neki? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátommal hétvégén külön voltunk szórakozni 1 év után..mert a barátnőmnek szülinapja volt és csajos estét akartunk..ő is elment a haverjaival sörözni, na most a sörözésböl az lett hogy nálunk kötött ki a házunk elött várt hajnali 3kor mikor hazaértem,iszonyat részeg volt és azt is alig birta kibökni hogy kocsmába volt..MA pedig kiderült hogy lennt volt egy szorakozóhelyen és nem emlékezett rá egy haverjától értesült róla..persze azt mondja hogy biztos nem csinált semmit de ha valaki azt se tudja hol volt hogy higgyek neki akármennyire is megbízok benne??És hogy tud valaki annyit inni hogy ne emlékezzen rá hol volt és mit csinált??Sagítsetek légyszi mi tévő legyek 17/L
2011. febr. 22. 18:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
1 év utáni szabadság! Ilyenkor aztán, hogyne lehetne annyit inni, hogy ne emlékezzen semmire:D
2011. febr. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
már volt berugva, jó az biztos hogy nagyon kevés alkalommal de nem tudom megérteni hogy tud valaki ennyit inni???
2011. febr. 22. 18:24
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
De, hogy a kérdésedre is válaszoljak, hogy itt kezdődik a bizalom. Bíznod kellene benne!
2011. febr. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet én mikor a diplomámat ünnepeltem, eltévedtem haza fele:D pedig a szórakozóhelytől mindössze 600-700 m-re lakom:D
2011. febr. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Bízz benne! Először is, ott várt nálatok az éjszaka közepén! Tehát a szíve odahúzott. Másrészt egy év után hagy legyen már olyan részeg, amilyen akar. Ez megesik, nincs benne semmi rossz, ebből nem következik, hogy megcsalt volna, másrészt hangsúlyozom, ODAMENT hozzátok, szóval ez a fiú valószínűleg szeret téged. És jobb, ha ezen az ivászaton nem veszekedsz vele, egy év "bezártság" így is bőven sok egy férfinak, szóval hagyd békén szerintem.

L/20

2011. febr. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint nem hiszem, hogyha annyira részeg volt képes lett volna bármilyen csaj ráakaszkodni:P De amúgy igen, itt kezdődik a bizalom.
2011. febr. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
De értitek oké hogy szeret elhiszem neki de tudom milyen elöélete volt megcsalta minden barátnőjét jó velem ezt alkalma se lett volna megtenni eddig de ha van barátnője hogy tud annyit inni hogy fogalmas sincs hol volt??
2011. febr. 22. 18:32
 8/17 anonim ***** válasza:
67%
Mi köze a kettőnek egymáshoz? Nem értem
2011. febr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%

Hát az előélete miatt most már megértem, hogy aggódsz. De szerintem felesleges! És ilyenekből lesz a baj. A fiú "megváltozott", hűséges, és TÉNYLEG az, de a lány tovább szekálja és sírba kergeti a féltékenységéve... nem jó taktika, lehet pont ez vezet a félrelépéshez.


Az ivászatnak meg annak hogy van barátnőd, SEMMI köze egymáshoz.


L/20

2011. febr. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
hazudhat az ember tudatosan, de részegen és álmába az ember igazat mond
2011. febr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!